FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی
مهم‌ترین گفتارها
ورزش باستانی زیبا و هنری است . . . این ورزش را ترویح کنید . . .
1397/09/14
در همه‌ى زمینه‌ها باید ابتکار کرد. من حالا نگاه می کردم به همین ورزش باستانی; به قول قدیمی ها، این نیم گودی که اینها اجرا کردند، پر از ابتکار بود، خب، ما گودهای ورزش باستانی را در دوران جوانی دیدیم;مکرر، همه جا، همه جور، یک روش
1397/08/21
ابتدا قبلی 1 بعدی انتها 
آخرین اخبار
در سی و هشتمین سالروز آزادسازی خرمشهر (روز مقاومت و پایداری) فراخوان عمومی مسابقه بزرگ کتابخوانی "سلام بر ابراهیم " ویژه ایام نکوداشت هفته فرهنگ پهلوانی اعلام شد.
1399/03/03
همزمان با آخرین رو از ماه مبارک رمضان و بهار ورزش زورخانه ای و سوم خرداد سالروز گرامیداشت فتح خرمشهر (روز مقاومت و پایداری) ، سومین هفته از هفته های زورخانه ای استانها با عنوان «هفته زورخانه ای مازندران» پیگیری می شود.
1399/03/03
به مناسبت هفته زورخانه ای استان اردبیل با آقای عسگر عبدالکریمی (پیشکسوت رتبه 9 ورزش زورخانه ای استان اردبیل) به گفتگو نشستیم.
1399/03/01
آقای جلیل طوقی (رییس شورای پشکسوتان استان اردبیل) گفت: همه رویدادهای در ورزش زورخانه ای یک طرف، آیین ملی پدران گود یک طرف، پیشنهاد می کنم این رویداد ارزشمند در سطح استان ها نیز برگزار گردد.
1399/03/01
منوچهر حیدری (دبیر هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان اردبیل) گفت: در حال حاضر 5 زورخانه فعال در استان اردبیل داریم که هم اکنون با پیگیری های مجدانه این هیئت و حمایت های مشتاقانه اداره کل ورزش و جوانان استان، زورخانه علی بن ابیطالب (ع) که به عنوان زورخانه مرکزی استان است در سطح خیلی بالایی در حال مرمت و تجهیز می باشد.
1399/03/01
رییس هیات ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی استان فارس گفت: شایعه تخریب و یا تغییر کاربری قدیمی‌ترین زورخانه شیراز با نام پولاد که حدود ۱۶۰ سال قدمت دارد، صحت ندارد.
1399/03/01
فراخوان اطلاعیه
تبلیغات

 

 


نتایج مسابقات فدراسیون
آرشیو 
نقشه ایران