تاریخ 1396/07/17         ساعت 15:13:52     گروه خبري اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

نشست مسوولین فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای با مدیر شبکه رادیویی ورزش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، صبح روز 17 مهرماه 1396 مسوولین این فدراسیون به دیدار مدیر شبکه رادیویی ورزش رفته و با وی تشکیل جلسه دادند.

بر همین اساس مجتبی جوهری (رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای)، دکتر حمید قاسمی (مدیر شبکه ورزش سیما)، بغدادی (مدیر تولید و تامین شبکه رادیویی ورزش) و سعید ناصری (مدیر روابط عمومی فدراسیون) در این نشست حضور داشتند.

چگونگی انعکاس فعالیت های ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی، پخش های تولیدی و زنده رادیویی رقابتها و رویدادهای پهلوانی و زورخانه ای در رده های سنی و مناسبت های مختلف،تولید مشترک برنامه های جامع و مستند با رویکرد توسعه فرهنگ پهلوانی، تولید برنامه ها و مستندات از پهلوانان و پیشکسوتان نامی ایران زمین، تولید تیزرهای جذاب آواهای حماسی و پهلوانی چند دقیقه ای از هنر مرشدی جهت پخش رادیویی در مناسبه های ملی و مذهبی و ... از جمله مواردی بود که در این نشست در رابطه با آن بحث و تبادل نظر شد.

در پایان مجتبی جوهری (دبیر ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی) به پاس قدردانی از مجموعه شبکه رادیویی ورزش که در راستای ترویج فرهنگ پهلوانی و توسعه ورزش ملی، کهن و اصیل زورخانه ای زحمات بسیاری را متحمل شده اند، با اهدای شال و نماد پهلوانی به دکتر حمید قاسمی (مدیر شبکه رادیویی ورزش) مراتب سپاس خود را اعلام نمود.

https://t.me/dalirestan1395

نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران