تاریخ 1396/08/23         ساعت 17:52:23     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

هیئت رییسه فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای تشکیل جلسه داد

نخستین جلسه هیات رئیسه فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای؛ پس از صدور احکام تعدادی از اعضای هیئت رییسه این فدراسیون توسط دکتر سلطانی فر (وزیر ورزش و جوانان)، نشست هیئت رییسه فدراسیون با حضور مجتبی جوهری (رییس فدراسیون)، دکتر سیدعبداله سجادی (مشاور عالی رییس فدراسیون)، مصطفی مرادی فر (دبیر فدراسیون)، مهندس مهدی راسخ، مهندس بهروز نعمتی، مهندس حمید توسلی و دکتر داریوش ارجمند از اعضای هیئت رییس فدراسیون برگزار شد.

در ابتدای جلسه مجتبی جوهری، گزارشی از عملکرد و فعالیت های ۶ ماه اول سال 1396 فدراسیون را ارائه کردند که خلاصه ای از آن به این شرح می باشد.

تجلیل از پیشکسوتان کشور با عنوان آیین پدران گود، برنامه های توسعه همگانی، جشن های گلریزان، رسیدگی به وضعیت مدیریت هیئت ها، گزارش امور فرهنگی و برنامه های مربوط به دبیرخانه ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی در هفته فرهنگ پهلوانی، گزارش مربوط به مسابقات برگزار شده در تمام سنین، اردوها و اعزام های برون مرزی، افتتاح زورخانه ها، دوره های آموزش، بازدید از زورخانه های کشور و گزارش مالی از مواردی بود که در این جلسه بررسی و مورد تایید قرار گرفت.

بحث و تبادل نظر در مورد چگونگی برگزاری جلسات هیئت رئیسه و برنامه های در دست اقدام تا پایان سال بررسی و پس از بحث و گفتگو و اظهار نظرها تصویب شد.

نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران