تاریخ 1396/09/11         ساعت 13:48:03     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

دومین نشست هیئت رییسه فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای تشکیل شد

دومین جلسه هیات رئیسه فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای؛ در دومین نشست هیئت رییسه فدراسیون، مجتبی جوهری (رییس فدراسیون)، دکتر سیدعبداله سجادی (مشاور عالی رییس فدراسیون)، مصطفی مرادی فر (دبیر فدراسیون)، مهندس مهدی راسخ، مهندس بهروز نعمتی، مهندس حمید توسلی، دکتر داریوش ارجمند از اعضای هیئت رییسه و دکتر سعید کاظمی (دبیر کمیته راهبردی فراسیون) حضور داشتند.

در ابتدای این نشست مجتبی جوهری (رییس فدراسیون) گزارش برنامه های انجام شده و در دست اقدام را ارائه و سپس نکاتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت که به این شرح می باشد.

در این جلسه پیشنهاد شد در صورت امکان از محل کمک های مردمی در گلریزان زورخانه ها که از سوی جامعه پهلوانی کشور صورت گرفته بخشی برای مرمت زورخانه ای تخریب شده و بخشی به منظور مدارس آسیب دیده در غرب کشور هزینه شود.

تصمیم گیری در را بطه با تغییر ساختمان اداری فدراسیون و تشکیل کمیته راهبردی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای و ارائه راهکارها و برنامه های پیشنهادی این کمیته به هیئت رییسه جهت تصویب و اجرا، بخشی دیگر از مباحث این نشست بود.

گفتنی است: در این جلسه با انعقاد قرارداد به منظور راه اندازی سامانه هواداری فدراسیون با عنوان فرهنگ پهلوانی موافقت شد و مقرر گردید در رابطه با راه اندازی اپلیکیشن معرفی ورزشکاران این رشته ورزشی از طریق مجاری قانونی نیز پیگیری و اقدامات لازم انجام پذیرد.

از دیگر نکات مورد بحث در این جلسه پیگیری احداث زورخانه در مناطق آزاد کیش و قشم بود که با مذاکرات انجام شده میان اعضای این جلسه مقرر گردید راهکارهای چگونگی انجام آن بررسی و در جلسات بعد تصمیمات مقتضی گرفته شود.

پیگیری انجام ملاقات حضوری با قائم مقام سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران جهت چگونگی همکاری و هماهنگی های بیشتر فدراسیون در راستای انعکاس فعالیت ها، اخبار و مسابقات این رشته ملی از دیگر مواری بود که مقرر شد در جلسه ی بعدی هیئت رییسه نیازها و راهکارهای اجرایی آن مشخص شود..

لازم به ذکر است: برگزاری همایش علمی ورزش زورخانه ای با مشارکت و همکاری دانشگاه های معتبر کشور نیز موافقت و مقرر شد در جلسه بعدی هیئت رییسهدر مورد زمان و چگونگی برگزاری آن تصمیم مقتضی اتخاذ شود.

نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران