تاریخ 1396/12/11         ساعت 12:28:53     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه و عادی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در سال 1396 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، در این مجمع که از ساعت 9 صبح روز جمعه 11 اسفندماه سالجاری در سالن نظامیه هتل پارسیان صفاییه یزد آغاز شد، دکتر شعبانی بهار (معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان) به عنوان رییس مجمع، مجتبی جوهری (رییس فدراسیون)، سیدعبئاله سجادی (نایب رییس فدراسیون)، مصطفی مرادی فر (دبیر فدراسیون) به عنوان دبیر مجمع فدراسیون، نمایندگان ورزش پهلوانی و زورخانه ای کارگری، مدارس، نیروهای مسلح، نماینده کمیته ملی المپیک، نماینده ورزشکاران، داوران، مربیان و روسای هیئت های استانی سراسر کشور حضور داشتند.

پس از تلاوت قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران مصطفی مرادی فر (دبیر مجمع) با خیر مقدم به اعضای مجمع برنامه های این مجمع را به حضا اعلام کرد.

سپس مجتبی جوهری (رییس فدراسیون) با ارائه گزارش عملکرد فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در حوزه های مختلفی اعم از مسابقات، توسعه همگانی، توسعه فرهنگی، برگزاری دوره های آموزشی، افتتاح زورخانه های، رسیدگی به وضعیت مدیریت هیئت های استانی و برگزاری مجامع انخاباتی آنها، ثبت مکاتبات اداری در اتوماسیون چارگون، برگزاری جشن های گلریزان به مناسبت هاب مختلف، انعکاس رسانه و پخش های تلویزیونی، بازدید و سرکشی از زورخانه های و مجموعه های پهلوانی و زورخانه ای استانهای سراسر کشور، اردوها و اعزام های برون مرزی، اقدامات ویژه ای همچون راه اندازی سامانه بانک ثبت اطلاعات جامعه پهلوانی و زورخانه ای، راه اندازی دبیرخانه های مناطق پهلوانی و زورخانه ای هفتگانه کشور، اصلاح آیین نامه های مسابقات و رتبه بندی، طراحی گوهای مسابقات، طراحی لوگو و نشان جدید فدراسیون و ... آغاز گر این نشست بود.

وحید صید محمدی (خزانه دار فدراسیون) عضو دیگری از مجمع بود که با ارائه گزارش های مالی سال 1396 خود ادامه دهنده جریان این مجمع بود که پس از آن دکتر عباسعلی اکبری (سرپرست دفتر توسعه همگانی وزارت ورزش و جوانان) که با عنوان بازرس در این مجمع حضور داشت گزارش های خود را تسلیم اعضای مجمع کرد.

گفتنی است: تصویب برنامه های سال 1397 و موارد مطروحه در این نشست از دیگر برنامه های این مجمع بود که در حضور دکتر شعبانی بهار (رییس مجمع فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای) به تصویب رسید.

بنابراین گزارش معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با ایراد سخنانی ضمن ارائه رهنمودهای خود برای فعالیت بهتر و موثر در فدراسیون و هیئت های استانی در رابطه با ترویج فرهنگ پهلوانی و توسعه ورزش زورخانه ای در میان همه اقشار جامعه پایان دهنده این مجمع بود.
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :