تاریخ 1397/01/26         ساعت 14:33:31     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

اردیبهشت ماه سالجاری

رقابتهای انتخابی تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای برگزار می شود

مصطفی مرادی فر (دبیر فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای) از برگزاری رقابتهای انتخابی تیم ملی سال 1397 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، مصطفی مرادی فر در این باره اظهار داشت: بنابر پیش بینی های انجام شده و انجام تقویم ورزشی و مسابقات سال 1397، رقابتهای انتخابی تیم ملی بزرگسالان اردیبهشت ماه جاری در شهرستان مریوان از توابع استان کردستان برگزار خواهد شد.

دبیر فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در ادامه افزود: در این رقابتها قهرمانانی که سهمیه حضور در این رقابتها را پیش از این کسب کرده اند حضور خواهند داشت که به زودی اسامی آنها منتشر خواهد شد.

مرادی فر گفت: بر همین اساس مدعیان کسب عنوان برتری و تصاحب پیراهن تیم ملی در رشته های هنرهای فردی ( سنگ، کباده، میل گیری سنگین، چرخ تیز، چرخ چمنی و میل بازی)، کشتی پهلوانی و 12 گانه (میانداری انفرادی) با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

وی در پایان با اشاره به اینکه زمان دقیق این رقابت ها به زودی اعلام خواهد شد خاطر نشان کرد: اوزان، تعداد و زمان برگزاری هر مسابقه برای آمادگی بیشتر ورزشکاران به این شرح می باشد.

در رشته سنگ وزن آن 60 کیلوگرم با 117 جفت، در رشته کباده وزن آن 18 کیلوگرم با 117 جفت، در رشته میل گیری سنگین 30، 40، 50 و 60 کیلوگرم، در رشته چرخ تیز با 50 ثانیه اجرا، در رشته چرخ چمنی با 150 ثانیه اجرا، در رشته 2میل بازی با 2 کیلوگرم وزن در 3 دقیقه اجرا و یک دفیفه استراحت، در رشته 3و4 میل بازی با 1.5 کیلوگرم وزن در 3 دقیقه اجرا و یک دقیقه استراحت، در رشته 5و6 میل بازی با 1 کیلوگرم وزن در 2 دقیقه اجرا، رشته کشتی پهلوانی و در رشته 12 گانه (میانداری انفرادی) اوزان ادوات طبق آیین نامه برگزار می گردد.

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :