تاریخ 1397/03/22         ساعت 15:29:35     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

هم افزایی فدراسیون پهلوانی و سازمان هلال احمر

تفاهم نامه فدراسیون پهلوانی و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر امضاء می شود

مجتبی جوهری (رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای و دبیر ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی کشور) با مهندس حبیب درگاهی (رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر) دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، این دیدار عصر روز سه شنبه 22 خرداد در ساختمان مرکزی هلال احمر کشور برگزار گردید.

دکتر روح نواز(معاون جدب سازمان هلال احمر)، مهندس حصارکی (مشاور سازمان هلال احمر) و محقق (مشاور فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای) نیز در این نشست حضور داشتند.

بررسی توانایی های طرفین جهت پیشبرد اهداف و برنامه های مشترک، تعیین و تعریف اهداف مشترک جدید، سعی در توان افزایی و تعامل بیشتر، برگزاری دوره های آموزشی داوطلبین هلال احمر از جامعه پهلوانی و زورخانه ای کشور، آموزش ورزش زورخانه ای به داوطلبین سازمان هلال احمر، توسعه فعالیت های مشترک فرا مرزی و درون مرزی فرهنگی و حمایتی به نفع نیازمندان و ... از نکاتی بود که در این دیدار درباره آن گفتگو شد.

گفتنی است: مقرر گردید تا در روزهای آینده برای برقراری تعاملات بیشتر میان فدراسیون و سازمان، پیش نویس تفاهم نامه همکاری این دو نهاد پس از تعیین اهداف در کارگروه مشترک تدوین و برای عملیاتی کردن آن به امضای دوطرف برسد.

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :