تاریخ 1397/04/11         ساعت 11:11:21     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

pahlavanivazorkhaneh

رونمایی از پوستر همایش علمی ورزش زورخانه ای در روز فرهنگ پهلوانی

آیین نکوداشت روز ملی فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای توسط فدراسیون و سازمان ورزش شهرداری تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، این آیین روز یکشنبه 10 تیرماه جاری در سالن همایش های متجمع فرهنگی ورزشی قمر بنی هاشم (ع) تهران برگزار گردید.

عبدالحمید احمدی سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه همگانی وزارت ورزش و جوانان، سطوتی مدیرکل دفتر فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، بهروز نعمتی نماینده مجلس، فهیمی پور قائم مقام موسسه مالی و اعتباری کوثر ، خلیل آبادی عضو شورای اسلامی شهر تهران، صفوی شهردار منطقه 20 تهران، حسنی رئیس سازمان ورزش شهرداری، توسلی عضو هیئت رییسه فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، عبدالمهدی نصیرزاده مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور، عبدالکریم جاسم رئیس فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای کشورعراق، سلیمی رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین، مجتبی جوهری رئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، سجادی نایب رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای و همچنین جمعی از جانبازان و پیشکسوتان و قهرمانان ورزش پهلوانی و زورخانه ای در این مراسم حضور داشتند.

گفتنی است در این آیین برنامه های متنوع و گوناگونی برگزار شد که یکی از بخش های آن رونمایی از پوستر همایش، علمی، فرهنگی و آموزشی ورزش زورخانه ای بود.

بنابراین گزارش فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد در جهت توسعه همگانی این ورزش اصیل ایرانی اقدام به برگزاری نخستین همایش علمی، فرهنگی و اموزشی ورزش زورخانه ای را به مناسبت هشتمین سالروز ثبت آیین های پهلوانی و زورخانه ای در سازمان جهانی یونسکو را در آبان ماه جاری با همکاری و مشارکت نهادهای مختلف برگزار نماید.

بر همین اساس در بخشی از آیین گرامیداشت روز ملی فرهنگ پهلوانی از پوستر این همایش توسط مسوولین رونمایی و تیزر مستند آموزشی ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی که توسط فدراسیون در حال تولید می باشد نیز پخش گردید.

pahlavanivazorkhaneh
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :