تاریخ 1397/05/27         ساعت 09:32:39     گروه خبري اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

در همدان (پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی 2018)

اصفهان ، قهرمان جام آینده سازان پهلوانی شد

مسابقات پهلوانی و زورخانه ای نونهالان کشور با عنوان جام آینده سازان پهلوانی در همدان (پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی 2018) طی روزهای 24 تا 26 مرداد ماه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، در این رقابتها که در جهت پاسداشت و بزرگداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیگیری می شد، بیش از 400 نفر شرکت کننده از 21 استان کشور اعم از کرمان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، یزد، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، زنجان، مازندران، البرز، کردستان، آذربایجان شرقی، سمنان، قزوین، قم، مرکزی، همدان، تهران، اصفهان، لرستان، کرمانشاه و گیلان حضور داشتند.

بر همین اساس این مسابقات با رقابت میان مدعیان قهرمانی در رشته های تیمی زورخانه ای، هنرهای فردی و کشتی پهلوانی به پایان رسید و تیم استان اصفهان با 272 امتیاز قهرمان این دوره از رقابتها با عنوان جام آینده سازان پهلوانی شد.

تیم های استانهای تهران، یزد، فارس، خراسان جنوبی و البرز نیز به ترتیب با 219، 200، 172، 170 و 160 امتیاز بر سکوی دوم تا ششم قرار گرفتند

گفتنی است: ریز نتایج رشته های مختلف و نفرات اول تا سوم مشترک آن به شرح زیر می باشد.

در رشته تیمی زورخانه ای:

مقام اول تیم نونهالان استان تهران (396 امتیاز)، مقام دوم. خراسان جنوبی(351 امتیاز)، مقام سوم. یزد (342 امتیاز) و مقام سوم مشترک اصفهان (324 امتیاز)

در رشته چرخ تیز:

وزن 30 کبلوگرم: مقام اول. محمدمهدی شوندی (البرز)، مقام دوم. محمدصادق هادی پور (اصفهان)، مقام سوم. علی تیموری (سمنان) و مقام سوم مشترک. امیرمهدی جلیلی (کرمانشاه)

وزن 35 کیلوگرم: مقام اول. سجاد مسعودی (مرکزی)، مقام دوم. حمیدرضا فلاح (یزد)، مقام سوم. عرفان باباعلی (تهران) و مقام سوم مشترک. محمدامین فعلی زاده (کرمانشاه)

وزن 42 کیلوگرم: مقام اول. سیدمهدی سیدجعفری (کرمان)، مقام دوم. یاسین نظری (کرمانشاه)، مقام سوم. احسان نصیری (تهران) و مقام سوم مشترک سیدپوریا مهری (مازندران)

وزن 50 کیلوگرم: مقام اول. امیرعلی سیدی (تهران)، مقام دوم. محمد ارباب(اصفهان)، مقام سوم. پوریا ایزدی (خراسان جنوبی) و مقام سوم مشترک. احسان منیژه (خراسان رضوی)

وزن 80کیلوگرم: مقام اول. سیدعبدالحسین حسینی (کرمانشاه)، مقام دوم. ابوالفضل خالقی(کرمان)، مقام سوم. محمدمهدی جلالی فر (یزد) و مقام سوم.نیما فرهادی(البرز)

در رشته چرخ چمنی:

وزن 30 کبلوگرم: مقام اول. محمدمهدی شوندی(البرز)، مقام دوم. محمدصادق هادیپور(اصفهان)،، مقام سوم. علی تیموری(سمنان) و مقام سوم مشترک امیرمهدی جلیلی(کرمانشاه)

وزن 35 کیلوگرم: مقام اول. سجاد مسعودی (مرکزی)، مقام دوم. عرفان باباعلی(تهران)،، مقام سوم. محمدامین فعلی زاده(کرمانشاه) و مقام سوم مشترک محمدحسام قدیری(کرمان)

وزن 42 کیلوگرم: مقام اول. یاسین نظری (کرمانشاه)، مقام دوم. علی غفاریان (اصفهان)، ، مقام سوم. سیدپوریا مهری(مازندران) و مقام سوم مشترک .سیدمهدی سیدجعفری(کرمان)

وزن 50 کیلوگرم: مقام اول. محمد ارباب (اصفهان)، مقام دوم. امیرعلی سیدی (تهران)، ، مقام سوم.آرین کریمی(قزوین ) و مقام سوم مشترک .امیررضا چیره(کرمانشاه)

وزن 80کیلوگرم: مقام اول. مهدی رستمی(فارس)، مقام دوم. ابوالفضل خالقی(کرمان)، ، سییدعبدالحسین حسینی مقام سوم. (کرمانشاه )

در رشته سنگ:

وزن 30 کبلوگرم: مقام اول. پیمان رفیعی (فارس)، مقام دوم. امیرمحمد یوسفی (خراسان جنوبی)، مقام سوم. فرهاد جعفری (اصفهان) و مقام سوم مشترک نیما نصیری (کردستان)

وزن 35 کیلوگرم: مقام اول. علیرضا راحمی (فارس)، مقام دوم. حمیدرضا فلاح (یزد)، مقام سوم. ابوالفضل باقریان (اصفهان) و مقام سوم مشترک مهرداد مهردادی (کردستان)

وزن 42 کیلوگرم: مقام اول. حسین نجفلو (زنجان)، مقام دوم. نیما فلاح (یزد)، مقام سوم. صادق مقدایی (اصفهان) و مقام سوم مشترک سهیل یوسف پور (خراسان جنوبی)

وزن 50 کیلوگرم: مقام اول. محمدرضا شعبانی (فارس)، مقام دوم. امیرحسین برزگری (البرز)، مقام سوم. حسین مومنی (همدان) و مقام سوم مشترک پوریا خدایی نساج (تهران)

وزن 80کیلوگرم: مقام اول. علیرضا بهمنی (کرمانشاه)، مقام دوم. سیدمهدی حسینی (اصفهان)، مقاو سوم. نیما فرهادی (البرز) و مقام سوم مشترک. رحمان رحیمی (تهران)

در رشته کباده:

وزن 30 کبلوگرم: مقام اول. فرهاد جعفری (اصفهان)، مقام دوم. رامین ترابی (فارس)، مقام سوم. محمد عبدالهی (قم) و مقام سوم مشترک. امین ذوالفقاری(یزد)

وزن 35 کیلوگرم: مقام اول. محراب کتابی (اصفهان)، مقام دوم. سیدامیرحسین حسینی (فارس)، مقام سوم. ابوالفضل اشرفی (سمنان) و مقام سوم مشترک. فرزان رضایی (البرز)

وزن 42 کیلوگرم: مقام اول. ابوالفضل حاجی ملا مجیدی (قزوین). مقام دوم. نیما فلاح (یزد)، مقام سوم. امیرعباس تابان(اصفهان) و مقام سوم مشترک. حسین علیایی(کهگیلویه و بویراحمد)

وزن 50 کیلوگرم: مقام اول. جواد محیطیان (یزد)، مقام دوم. احمدرضا اکبری (اصفهان)، مقام سوم. محمدطاها ترکزاده (کرمان) و مقام سوم مشترک. محمدحسین مکرم (فارس)

وزن 80کیلوگرم: مقام اول: امیرحسین اسلام پرست (کهگیلویه و بویراحمد) و سینا خزاعی (فارس)، مقام دوم. حمید یوسفی (اصفهان)، مقام سوم. اهورا شریف پوریان (کردستان) و مقام سوم مشترک. علی بشیری (همدان)

در رشته میل بازی:

وزن 30 کبلوگرم: مقام اول. سجاد رضوانی (یزد)، مقام دوم. امیرعلی عزیزآبادی (تهران)، مقام سوم. علی اناری (کرمان) و مقام سوم مشترک. عرفان خردمندکیا (خراسان جنوبی)

وزن 35 کیلوگرم: مقام اول. محمدامین گشول (اصفهان)، مقام دوم. علی زارع (یزد)، مقام سوم. صدرا قشقایی (البرز) و مقام سوم مشترک. شهرام ایزترس (فارس)

وزن 42 کیلوگرم: مقام اول. مهدی بیات (اصفهان)، مقام دوم. مرتضی تیموریان (البرز)، مقام سوم. ابوالفضل قلقانی (همدان) و مقام سوم مشترک امیرحسین چوپانی(خراسان جنوبی)

وزن 50 کیلوگرم: مقام اول. مرتضی حسینی (اصفهان)، مقام دوم. امیرحسین خدادی (خراسان جنوبی)، مقام سوم. آرین فیض نژاد (تهران) و مقام سوم مشترک. امیرمحمد عامری(کرمان)

وزن 80کیلوگرم: مقام اول. حسین مردانی (اصفهان) و امیرعباس طهماسبی (فارس)، مقام دوم. محراب حسینی (گیلان)، مقام سوم. رحمان رحیمی (تهران) و مقام سوم مشترک حسین جعفرپور(یزد)

در رشته کشتی پهلوانی 30 کیلوگرم:

1.ماردین ریشه صاحب (کردستان)، علی ابراهیمی (البرز)، ابوالفضل شاهسوندی (فارس)، سبحان سیدصالحی (تهران)

در رشته کشتی پهلوانی 35 کیلوگرم:

1. طاها تخت چی (لرستان)، مرتضی حاج ملا مجبدب (قزوین)، محمد امین فعلی زاده (کرمانشاه)، 4. فرزان رضایی (البرز)

در رشته کشتی پهلوانی 42 کیلوگرم:

1. پارسا رستمی (کرمانشاه)، سهیل یوسف پور (خراسان جنوبی)، ابوالفضل محمدی (تهران)، علی رشیدزاده (البرز)

در رشته کشتی پهلوانی 50 کیلوگرم:

1. امیررضا بخشی (کرمانشاه)، سید مرتضی حسینی (اصفهان)، عرفان صابری (کرمان)، امیرحسین برزگری (البرز)

در رشته کشتی پهلوانی 60 کیلوگرم:

1. محمدمهدی محمدی(کرمانشاه)، سیدمهدی حسینی (اصفهان)، محسن عربیان (کردستان)، رحمان رحیمی (تهران)

در رشته کشتی پهلوانی 80 کیلوگرم:

1. امیرحسین اسلام پرست (کهگیل.یه و بویراحمد)، غلامرضا رضایی (کرمانشاه)، امیرمهدی حسنی (البرز)، سیدارشیا حسینی (مازندران)

نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران