تاریخ 1397/06/02         ساعت 14:44:53     گروه خبري اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

برترین های جام شهید طوقانی مشخص شد

رقابت‌های زورخانه ای "جام شهید طوقانی" در رشته 12گانه انفرادی و هنر مرشدی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، این پیکارها طی 3 روز از چهارشنبه سی و یکم مردادماه تا جمعه دوم شهریورماه 1397 در زورخانه های حضرت ابوالفضل (ع) و خیبر شهرستان شاهرود از توابع استان سمنان با حضور بیش از 140 شرکت کننده از 16 استان کشور که شامل استانهای کرمان، اصفهان، فارس، البرز، مازندران، قم، زنجان، بوشهر، تهران، مرکزی، قزوین، سمنان، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، یزد و گیلان می شد در رده های سنی نونهالان (منفی و مثبت 40 کیلوگرم) و نوجوانان (منفی و مثبت 60 کیلوگرم) برگزار شد.

در پایان این رقابتها که در آستانه بزرگداشت هفته دولت و در چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد در مجموع امتیازات تیمی در رده سنی نونهالان استان البرز با 28 امتیاز، قهرمان جام شهید طوقانی شد و تیم های استانهای مازندران و تهران با 24 و 22 امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

در مجموع امتیازات تیمی در رده سنی نوجوانان استان اصفهان با 26 امتیاز، قهرمان جام شهید طوقانی شد و تیم های استانهای خراسان رضوی و البرز با 20 و 19 امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

بر همین اساس ریز نتایج و اسامی نفرات برتر به تفکیک به شرح زیر می باشد.

در رشته 12گانه انفرادی منفی 40 کیلوگرم:

مقام اول. امیرعلی سیدی (تهران) 5/418 امتیاز، مقام دوم. محمدمهدی شوندی(البرز) 376 امتیاز، مقام سوم. محمدصادق هادیپور(اصفهان) 324 امتیاز و مقام سوم مشترک سجاد مسعودی(مرکزی) 288 امتیاز.

در رشته 12گانه انفرادی مثبت 40 کیلوگرم:

مقام اول. محمدطاها ترکزاده (کرمان) 348 امتیاز و امیرحسین برزگری(البرز) 5/344 امتیاز، مقام دوم. احسان نصیری(تهران) 294 امتیاز، مقام سوم. سیدایلیا حسینی(مازندران) 282 امتیاز و مقام سوم مشترک. عرشیا آقا حسینی (فارس) 234 امتیاز

در رشته 12گانه انفرادی منفی 60 کیلوگرم:

مقام اول. مهیار چوپانزاده(سمنان) 5/306 امتیاز، مقام دوم. امید سلیمی(البرز) 5/298 امتیاز، مقام سوم. محمدمهدی حسن زاده(اصفهان) 5/284 امتیاز و مقام سوم مشترک. سامان جابری نسب(کرمان) 5/271 امتیاز

در رشته 12گانه انفرادی مثبت 60 کیلوگرم:

مقام اول. سیدعباس حسینی (البرز) 5/295 امتیاز، مقام دوم. علی شمسی(اصفهان) 294 امتیاز، مقام سوم. علی اکبر خاکدوست(قم) 265 امتیاز و مقام سوم مشترک. علی جوکار(مازندران) 5/256 امتیاز

در رشته هنر مرشدی نونهالان:

مقام اول. مجتبی جهان آرا(قم) 124 امتیاز، مقام دوم. امیرمهدی حسنی(البرز) 12 امتیاز، مقام سوم. سلمان اوجانی(مازندران) 116 امتیاز و مقام سوم مشترک بنیامین نیکویی(کرمان) 104 امتیاز

در رشته هنر مرشدی نوجوانان:

مقام اول. محید رشید(خراسان رضوی) 144 امتیاز، مقام دوم. سیدحسین موسوی(اصفهان) 129امتیاز، مقام سوم. علیرضا حمزه ای(قم) 127 امتیاز و مقام سوم مشترک. سیدمحمدمهدی سجادی(مرکزی) 115 امتیاز

نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران