تاریخ 1397/06/21         ساعت 09:50:15     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

pahlavanivazorkhaneh

گل محمدی:

کلیه داوران و مربیان فدراسیون می بایست دفترچه داشته باشند

پیمان گل محمدی (مدیر اداری و پشتیبانی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای) گفت: همه مربیان و داورانی که در رقابتهای پهلوانی و زورخانه ای حضور پیدا می کنند، می بایست دفترچه داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، گل محمدی که خود به عنوان مدیر کمیته آموزش فدراسیون نیز فعالیت دارد در این باره اظهار داشت: متاسفانه با بررسی های به عمل آمده دریافتیم که برخی داوران این فدراسیون که از آنها برای قضاوت در رقابتهای سالجاری دعوت شده است، نه اطلاعات خود را در سامانه بانک اطلاعات ثبت کرده اند و نه دفترچه داوری داشته اند.

گل محمدی در ادامه افزود: در نخستین گام برای نظام مند کردن این موضوع از امور مالی فدراسیون خواسته ایم تا از پرداخت حق الزحمه داورانی که از ابتدای سال در مسابقات مختلف قضاوت کرده اند ولی نه در سامانه اقدام به ثبت اطلاعات کرده و یا دفترچه نداشته اند، جلوگیری بنماید تا تکلیف خود را به زودی مشخص نمایند.

وی گفت: با توجه به اینکه بنا بر قوانین و مقررات و حقوق ورزشی همه مسوولیت های ورزشکارانی که در مسابقات مختلف ورزشی حضور می یابند بر عهده مربیان می باشد از مسوولین پذیرش مسابقات خواسته ایم تا از پذیرش و ثبت نام مربیانی که دارای دفترچه مربیگری نمی باشند جلوگیری کنند تا از خطرات و مشکلات ناشی از این موضوع پیشگیری شود.

مدیر اداری فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم تا به زودی همه آن دسته از داوران و مربیانی که با چنین مشکلی رو به رو هستند در اسرع وقت اقدام به ثبت اطلاعات خود در سامانه نموده و برای دریافت دفترچه داوری و مربیگری خود به کمیته آموزش فدراسیون مراجعه نمایند تا دیگر شاهد چنین بی نظمی هایی نباشبم.

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :