تاریخ 1397/06/21         ساعت 12:00:59     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

pahlavanivazorkhaneh

در جهت توسعه فعالیت های فرهنگی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای

نخستین نشست کارگروه فدراسیون و سازمان اورژانس برگزار شد

نخستین نشست کارگروه فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای و سازمان اورژانس کشور، برای بررسی ظرفیت ها و برنامه های آموزشی و اجرایی خودامدادی و دگرامدادی ورزشکاران پهلوانی و زورخانه ای برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، در این نشست که روز سه شنبه 20 شهریور ماه بر پایه عقد تفاهم نامه میان اورژانس کشور و فدراسیون و پیگیری مفاد این تفاهم نامه برگزار گردید، دکتر سیدعبداله سجادی (نایب رییس فدراسیون)، محسن لعل حسن زاده (کارشناس آموزش سازمان اورژانس کشور) و عسکری (کارشناس فدراسیون) حضور داشتند.

گفتنی است: در این جلسه در رابطه با ظرفیت ها، روش ها و کلیات آموزش همگانی در سازمان اورژانس کشور و همچنین ظرفیت ها و اهداف گسترش فعالیت های فدراسیون پهلوانی بحث، تبادل نظر و گفتگو شد.

بر همین اساس مقرر گردید، در اولین فرصت و به زودی برنامه های آموزشی سازمان اورژانس برای ورزشکاران پهلوانی و زورخانه ای تدوین و برای برگزاری دوره های آموزشی برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد.

تدوین دستورالعمل نحوه آموزش و تربیت رتبه تکنسین پهلوان توسط فدراسیون، ثبت نام از اعضای هیئت های استانی توسط فدراسیون، اجرای همزمان دوره های آموزشی 12 ساعته در سراسر کشور توسط واحدهای آموزش استانی اورژانس کشور، اجرای دوره ویژه 50 ساعته جهت مرشدین و مربیان سراسر کشور و ... از دیگر مصوبات این جلسه یود.

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :