FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی

اخبار و تازه ها

تاریخ 1399/04/08         ساعت 16:25:42     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

ایرج کامیابی (رییس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی شهرستان کرمان) در هفته زورخانه ای استان کرمان با روابط عمومی فدراسیون گفتگو کرد.
pahlavanivazorkhaneh

کامیابی در هفته زورخانه ای کرمان بیان کرد:

هیئت های استانی از شورای جوانان حمایت کنند

ایرج کامیابی (رییس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی شهرستان کرمان) در هفته زورخانه ای استان کرمان با روابط عمومی فدراسیون گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، کامیابی که بیش از 12 سال است به عنوان رییس هیئت زورخانه ای شهرستان کرمان فعالیت دارد در کارنامه ورزشی اش یک دوره سرپرستی هیئت  استان، دو دوه نایب رییسی هیئت استان و عضویت در هیئت رییسه  استان دیده می شود.

رییس هیئت زورخانه ای شهرستان کرمان در سخنانی اظهار داشت: پیش از این در سالهای گذشته هیئت استان کرمان در ورزش زورخانه ای عملکرد بسیار خوب و قابل قبولی داشت. تا جایی که همه ساله در رده های سنی خردسالان تا بزرگسالان قهرمانان زیادی در رقابت های کشوری داشتیم.

کامیابی در ادمه افزود: متاسفانه در دوره قبل رییس هیئت استان از سمت خود استعفا کرد و فدراسیون هم این استعفا را پذیرفت که پس از آن یک نا به سامانی ناگواری به ورزش زورخانه ای استان کرمان تحمیل گردید.

نایب رییس سابق هیئت استان کرمان شایان ذکر شد: در این نا بسامانی ها یک اختلاف بزرگی میان اهالی ورزش زورخانه ای استان کرمان به وجود آمد که بسیاری از اهالی این ورزش در استان کرمان بر این باور بودند که باعث این چند دستگی و اختلافات، عدم همکاری و حمایت فدراسیون از اهالی پهلوانی کرمان بوده است. اما من از همان ابتدا با این افکار مخالف بودم و می گفتم ایراد از خود مان بوده است که کم کاری کرده ایم تا آنقدر ضعف در بدنه اصلی هیئت دیده شده و در میان ورزشکاران تسری پیدا کرده است.

کامیابی در ادامه افزود: همه چیز از خود ما شروع می شود. در سالهای گذشته و نه چندان دور که کرمان در ورزش زورخانه ای کشور در اوج بود، همه اش به خاطر وحدتی بود که همه ورزشکاران و جامعه دلسوز ورزش پهلوانی استان داشتند. در اصل رمز موفقیت در هر مجموعه ای، در ابتدا وحدت اهالی آن است.

وی گفت: خوشبختانه در مدیریت جدید این هیئت همان عزم و تلاش قبل دیده می شود. انشاالله با وحدت دوباره همه باستانی کاران کرمانی و بعد از پایان بحران کرونا با برگشتن به  جایگاه اصلی خود در کشور، شاهد شنیدن اخبار خوب از احوال خوش وررزش زورخانه ای کرمان خواهیم بود.

کامیابی در رابطه با عملکرد فدراسیون نیز گفت: مسوولین و اعضای فدراسیون صادقانه در جهت اعتلای این وررزش قدم بر می دارند. مثلا همین ایجاد سامانه بانک اطلاعات ورزش زورخانه ای کشور به این ورزش هویت داد یا برگزاری آیین ملی پدران گود نشاط وصف نشدنی را به پیشکسوتان بازگرداند.

وی در ادامه گفت: درباره فعالیت شورای جوانان در استان ها باید بگویم که می بایست هیئت های استانی از شورای جوانان حمایت کنند تا در رسیدن به اهداف هیئت تسریع گردد.

در پایان کامیابی خاطر نشان کرد: فدراسیون باید پدرانه به کشور نگاه کند که می کند. اگر عیب یا اشکالی در هیئت های استانی می بیند باید بگوید که ما آن را رفع کنیم تا در نتیجه شاهد شکوفایی این ورزش در میان همه اقشار جامعه باشیم.

دیگر خبرها

در حال بارگذاری