FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی

اخبار و تازه ها

تاریخ 1399/04/09         ساعت 22:04:39     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

امیررضا شیخ بهایی (رییس شورای جوانان ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان کرمان) در هفته زورخانه ای این استان با روابط عمومی فدراسیون گفتگو کرد.
pahlavanivazorkhaneh

امیررضا شیخ بهایی در هفته زورخانه ای کرمان عنوان کرد:

تشکیل شورای جوانان زورخانه ای، با توجه به منویات مقام معظم رهبری بود

امیررضا شیخ بهایی (رییس شورای جوانان ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان کرمان) در هفته زورخانه ای این استان با روابط عمومی فدراسیون گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، امیررضا شیخ بهایی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی معماری از دانشگاه تربیت مدرس تهران است که از سال1383 ورزش زورخانه ای را آغاز نموده است که چندین دوره قهرمانی کشور، عضویت در تیم ملی زورخانه ای و ... از سوابق ورزشی او در این رشته محسوب می گردد.

شیخ بهایی در سخنان خود اظهار داشت: فدراسیون ورزش های زورخانه ای پیشرو  در امر تشکیل شورای جوانان، با توجه به منویات مقام معظم رهبری بود که  فرمودند از نیروهای جوان و کارآمد در گام دوم انقلاب استفاده شود.

وی در ادامه افزود: اما تشکیل این شورا که اقدامات ماندگار در این فدراسیون می باشد به تنهایی کافی نیست. بلکه می بایست این شورا کارایی داشته باشد و تاثیرهای مثبتی را در روند رشد این ورزش هم در هیات های استانی و هم فدراسیون بگذارد.

شیخ بهایی در ادامه گفت: برای اینکه تاثیر حضور شورای جوانان به چشم بیاید، باید استانها همکاری بیشتری با اعضای این شورای داشته باشند و نسیت به تامین  منابع مالی امور مربوط به کارهای اجرایی این شورا تصمیماتی را اتخاذ نمایند.

رییس شورای جوانان زورخانه ای کرمان عنوان کرد: تعامل بیشتر با دانشگاه ها و مراکز علمی از الویت های ما در پیشبرد اهداف این ورزش و استفاده از برنامه ها و پتانسبل آنها در جهت همگانی کردن این ورزش در استان کرمان است که ما برای آن برنامه ریزی کرده ایم که راه اندازی شورای جوانان شهرستانها بخشی از آن است.

شیخ بهایی با بیان اینکه سامانه بانک اطلاعات باعث هویت دادن به ورزشکاران این رشته شد و در دست یابی و استفاده از اطلاعات مورد نیاز جهت برنامه های بلند مدت برای توسعه این ورزش بسیار پر اهمیت است، خاطر نشان کرد: در ادوار گذشته همه آمدند و در اندازه توان خود برای توسعه این ورزش زحمت کشیدند. اما در این دوره هم بیشتر از آنها اگر نبود کمتر از آنها نبود، بلکه در این فدراسیون شاهد کارهای بنیادی بسیاری بودیم.

دیگر خبرها

در حال بارگذاری