FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی

اخبار و تازه ها

تاریخ 1399/05/04         ساعت 16:19:39     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

محمد جعفرپور (دبیرکل فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی) از تالیف کتاب "نیم قرن مدیریت ماندگار و موفق ورزشهای زورخانه ای ایران" خبر داد.
pahlavanivazorkhaneh

دبیرکل فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی خبر داد:

کتاب نیم قرن مدیریت ماندگار و موفق ورزشهای زورخانه ای ایران، تالیف می شود

محمد جعفرپور (دبیرکل فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی) از تالیف کتاب "نیم قرن مدیریت ماندگار و موفق ورزشهای زورخانه ای ایران" خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی، چعفرپور در این باره اظهار داشت: این  فدراسیون در نظر دارد در راستای جمع آوری و ثبت اطلاعات خادمین و خدمتگزاران این رشته ملی، آئینی و مذهبی به عنوان رییس و یا سرپرست هیئت های استانی و شهرستانی در سراسر کشور، اقدام به تالیف کتابی با عنوان "نیم قرن مدیریت ماندگار و موفق در ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی ایران" بنماید.

دبیرکل فدراسیون در ادامه افزود: با توجه به اینکه تدوین و چاپ این کتاب به عنوان گوشه ای از برگ زرین تاریخ و همچنین میراثی ماندگار برای آیندگان ثبت و ضبط خواهد شد، لازم است روسا و سرپرستان هیئت های استانی با دقت و توجه کامل و بدون در نظر گرفتن هیچ گونه گرایش و حواشی، و با توجه به ثبت تاریخ مکتوب، و کامل بودن تاریخ مربوط به آن استان مطابق با جدول و شرایط ارسالی از ظریق اتوماسیون اداری اقدام کنند.

جعفرپور با عنوان اینکه برای مدیریت هر استان و شهرستان های تابعه بخش ویژه ای در نظر گرفته شده است در ادامه گفت: اطلاعات درخواستی را تهیه و در اسرع وقت تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 29 مرداد ماه 1399 به صورت مکتوب و از طریق سیستم اتوماسیون اداری (چارگون) به این فدراسیون، ارسال نمایید.  

جعفرپور خاطر نشان کرد: اسامی مسئولین و مدیران اولین هیئت تشکیل شده در آن استان و شهرستانهای تابعه به ترتیب تا بحال (استان - شهرستان)، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، محل تولد، تاریخ آغاز فعالیت، تاریخ پایان فعالیت، سابقه ورزشی در حد 5 سطر، سابقه اقدامات انجام پذیرفته اعم از اقدامات ماندگار، شاخص های عملیاتی و ... در 20 سطر ، مورادی است که  باید به صورت مکتوب به فدراسیون ارسال گردد.

دبیرکل فدراسیون در پایان بیان کرد: لازم است از هر کدام از روسای هیئت های استان و شهرستان یک قطعه عکس پرسنلی (4*3) و همچنین تصاویر ویژه حضور در مراسمات کشوری، استانی و شهرستانی و یا درصورت اعزام به مسابقات و مراسمات بین المللی با کیفیت بالا و به صورت فایل jpg  جمع آوری و ارسال گردد.

دیگر خبرها

در حال بارگذاری