FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی

اخبار و تازه ها

تاریخ 1399/05/07         ساعت 14:34:06     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

طی حکمی از سوی مجتبی جوهری (رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی)، میلاد عباسی، رییس شورای راهبردی جوانان ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان مازندران شد.

در ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی

میلاد عباسی، رییس شورای راهبردی جوانان مازندران شد

طی حکمی از سوی مجتبی جوهری (رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی)، میلاد عباسی، رییس شورای راهبردی جوانان ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان مازندران شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، در حکم جوهری خطاب به عباسی آمده است: با توجه به تخصص و تجربیات ارزنده و نظر به سوابق درخشان جنابعالی، بموجب این ابلاغ از تاریخ 7 مردادماه 1399  به عنوان  رییس شورای راهبردی جوانان ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان مازندران منصوب  می شوید.

امیداست نسبت به تحقق اهداف و اجرای صحیح سیاست های این فدراسیون علاوه بر ایجاد وحدت در بین جامعه جوان ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشور و بهره مندی از تجربیات پیشکسوتان این عرصه، نسبت به انجام کارهای پژوهشی، علمی، اجتماعی و ... اهتمام نمایید. 

سلامتی و توفیق آن ارجمند فرهیخته از خانواده این ورزش و دیگر خادمین ورزش و آیین پهلوانی  ایران زمین را از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

دیگر خبرها

در حال بارگذاری