FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی

اخبار و تازه ها

تاریخ 1399/07/21         ساعت 16:33:00     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

مرتضی پوستچی (رییس تربیت بدنی سازمان آتش نشانی تهران) با مجتبی جوهری (رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی) دیدار کرد.
pahlavanivazorkhaneh

دیدار رییس تربیت بدنی آتش نشانی تهران با رییس فدراسیون پهلوانی

مرتضی پوستچی (رییس تربیت بدنی سازمان آتش نشانی تهران) با مجتبی جوهری (رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی) دیدار کرد.

به گزارش پایگاه  خبری ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، در این دیدار که در ساختمان شماره 2 فدراسیون صورت پذیرفت، طرفین در رابطه با ترویج فرهنگ پهلوانی از طریق توسعه ورزش زورخانه ای در میان کارکنان و پرسنل همیشه در صحنه آتش نشانی بحث و تبادل نظر کردند.

راه اندازی ورزش زورخانه ای آتش نشانان تهران از اولین اقداماتی است که به زودی از سوی تربیت بدنی سازمان آتش نشانی تهران پس از این نشست پیگیری خواهد شد.

مجتبی جوهری (رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی) به عنوان مدیریت نهاد رسمی ترویج دهنده این رشته اصیل و کهن ایرانی به پوستچی قول مساعد داد تا در رابطه با حمایت از طرح توسعه ورزش زورخانه ای ویژه آتش نشانان اقدام به برگزاری دوره های مشترک آموزشی مربیگری، مرشدی، داوری و ... بنماید.

بنابریان گزارش برگزاری رقابت های زورخانه ای آتش نشانان و حضور سازمان آتش نشانی تهران در رقابت های لیگ برتر زورخانه ای کشوری از دیگر مواردی بود که در این نشست در رابطه با آن گفتگو شد.

در پایان به رسم یادبود توسط مجتبی جوهری با اهدای نشان ورزش زورخانه ای از مرتضی پوستچی به عنوان نماینده آتش نشانان همیشه قهرمان تجلیل به عمل آمد.

دیگر خبرها

در حال بارگذاری