FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی

اخبار و تازه ها

تاریخ 1399/11/28         ساعت 13:09:28     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

در مراسمی با حضور سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی از سند راهبردی تربیت بدنی و ورزش مبتنی بر گام دوم انقلاب رونمایی شد.
pahlavanivazorkhaneh

با حضور سرپرست فدراسیون پهلوانی

سند راهبردی ورزش رونمایی شد

صالحی امیری: تربیت انسان های اخلاقی باید در اولویت باشد

از سند راهبردی تربیت بدنی و ورزش مبتنی بر گام دوم انقلاب رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری فدراسیون به نقل از وزارت ورزش و جوانان، آیین رونمایی از سند راهبردی تربیت بدنی و ورزش مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب روز دوشنبه ۲۷ بهمن با حضور اصحاب رسانه در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک آغاز شد.

در این مراسم دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، دکتر علی نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، دکتر احمدی معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، دکتر مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش و جوانان، دکتر مهرعلی باران چشمه، سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی،  مسئولان، ستاد کل نیروهای مسلح و برخی دیگر از روسای فدراسیون ورزشی حضور داشتند.

دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در ابتدای این مراسم ضمن تشکر از کارگروه تدوین سند راهبردی تربیت بدنی و ورزش مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب گفت: ماهم در کمیته ملی المپیک برنامه پنج ساله نوشته‌ایم و برای اجرای آن شورایی با حضور دکتر احمدی و دکتر علی نژاد تشکیل داده ایم.

او افزود: بر اساس این برنامه در تلاشیم تا چشم انداز ۲۰ ساله ورزش ایران را مشخص و نوع گفتمان حاکم بر فضای ورزش ایران را تدوین کنیم. این برنامه استراتژیک، توسعه محور، آموزش محور، عدالت گرا و انسجام گرا است که بر روی اجتماعی و فرهنگی شدن ورزش و توجه به دیپلماسی تاکید دارد‌.

دکتر صالحی امیری ادامه داد: لازم است نگاه بلندمدت به مسائل فرهنگی در ورزش داشته باشیم که نقطه آغاز آن آموزش و پرورش است. نمی‌توان یکباره به سمت مسائل فرهنگی حرکت کرد. اگر امروز در روح فرهنگی ورزش بدمیم 10 سال دیگر نتیجه آن را خواهیم دید. تربیت انسان های اخلاقی باید در اولویت باشدورزشکاران مدال آور بدون اخلاق برای مردم ارزشی نخواهد داشت.
در پایان این مراسم ضمن رونمایی از سند راهبردی ورزش ایران مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب، از فدراسیون های شرکت کننده در رزمایش کمک های مومنانه در زمان شیوع ویروس کرونا تقدیر و تشکر شد.

pahlavanivazorkhaneh
pahlavanivazorkhaneh
pahlavanivazorkhaneh
pahlavanivazorkhaneh
pahlavanivazorkhaneh
pahlavanivazorkhaneh
pahlavanivazorkhaneh
pahlavanivazorkhaneh
pahlavanivazorkhaneh
pahlavanivazorkhaneh
pahlavanivazorkhaneh

دیگر خبرها

در حال بارگذاری