FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی

اخبار و تازه ها

تاریخ 1400/03/31         ساعت 19:18:17     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

با پیگیری های مجدانه مسئولین جدید فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی 2 مقطع تحصیلی دیگر در مرکز علمی کاربردی این فدراسیون اضافه شد.
pahlavanivazorkhaneh rtl;unicode-bidi:embed'>با پیگیری های مسوولین جدید فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی

rtl;unicode-bidi:embed'>اضافه شدن 2 مقطع تحصیلی در مرکز علمی کاربردی فدراسیون پهلوانی

unicode-bidi:embed'>با پیگیری های مجدانه مسئولین جدید فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی 2 مقطع تحصیلی دیگر در مرکز علمی کاربردی این فدراسیون اضافه شد.

unicode-bidi:embed'>به گزارش پایگاه خبری ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، ارتقاء دانش و مهارت کارکنان به عنوان مهمترین سرمایه­های فدراسیون­ها، نهادها و هیئت های ورزشی است و  از اولویت بالایی برخوردار است. تا جایی که آموزش و ارتقاء تحصیلی آنان از مهمترین روش­های تقویت دانش منابع انسانی محسوب می گردد.

unicode-bidi:embed'>بر همین اساس مرکز جامع علمی کاربردی فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با توجه به سوابق و تجربه کسب شده در نظر دارد، در ترم مهرماه سال 1400، اقدام به پذیرش دانشجو در بین علاقمندان (آقا و خانم) در مقاطع کاردانی در  4 رشته (تربیت بدنی مربیگری ورزش پهلوانی، تربیت بدنی آمادگی جسمانی، تربیت بدنی مربیگری پرورش اندام و مدیریت کسب و کار ورزشی) و در مقاطع کارشناسی نیز در 2 رشته (مدیریت اماکن ورزشی و تربیت بدنی مربیگری آمادگی جسمانی) نماید.

unicode-bidi:embed'>پیش از این در مرکز علمی کاربردی فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در رشته مدیریت کسب و کار ورزشی (مقطع کاردانی) و مربیگری آمادگی جسمانی (مقطع کارشناسی) امکان تحصیل وجود نداشت که با پیگیری های مجدانه مسوولین جدید این فدراسیون این امکان برای علاقمندان فراهم گردید.

unicode-bidi:embed'>از ویژگی های  این مرکز، ارائه تخفیف ویژه برای مدیران، ورزشکاران، مربیان، داوران وکارکنان بوده و همچنین پس از پایان دوران تحصیل، مدرک رسمی نیز با تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  به افراد داده خواهد شد. همچنین داوطلبان و دانشجویان مشغول به تحصیل از معافیت تحصیلی، بدون محدویت سنی هم برخوردار خواهند بود.

unicode-bidi:embed'>براساس مقررات دانشگاه جامع علمی کاربردی، داوطلبین دارای مدارک دیپلم متوسطه بدون کنکور می توانند تا اواخر مردادماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org و یا بصورت حضوری در این دوره ها ثبت نام نمایند.

unicode-bidi:embed'>علاقمندان به تحصیل در این مرکز علمی کاربردی جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت فدراسیون به نشانی الکترونیکی: www.fipz.ir و یا به نشانی: تهران خیابان فیاض بخش ضلع شمالی پارک شهر جنب سازمان بهزیستی کل کشور آکادمی و زورخانه ملی شهید فهمیده مراجعه، و یا با شماره تلفن های 66763182  - 66715021 تماس حاصل نمایند.  

دیگر خبرها

در حال بارگذاری