FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی

اخبار و تازه ها

تاریخ 1400/04/21         ساعت 15:18:09     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

آقای جهانبخش طیبی(رییس هیئت ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان خوزستان) با دکترمهرعلی باران چشمه در دفتر فدراسیون دیدار داشتند.
pahlavanivazorkhaneh

دیدار رییس هیئت زورخانه ای استان خوزستان با  دکتر باران چشمه

آقای جهانبخش طیبی، رییس هیئت ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان خوزستان  با دکترمهرعلی باران چشمه در دفتر فدراسیون دیدار نمود.

به گزارش پایگاه خبری فدراسیون ورزش های ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی، این دیدار روز دوشنبه 21 تیرماه سالجاری در ساختمان شماره 2 فدراسیون صورت پذیرفت.

بر همین اساس آقای طیبی در این دیدار دوستانه گزارشی از اهم فعالیت ها و برنامه های اجرا شده  در رابطه با توسعه این رشته ملی در سطح استان خوزستان را ارائه نمود.

وی در خصوص وضع موجود ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در سطح استان خوزستان و راه های ترویج بیش از پیش فرهنگ پهلوانی و جوانمردی از طریق توسعه ورزش زورخانه ای و همچنین احداث 2 باب زورخانه در سطح این استان که آماده افتتاح و بهره برداری می باشد، مطالبی را  ارائه نمود.

ایشان در پایان این نشست از رییس فدراسیون دعوت نمود تا جهت افتتاح زورخانه های احداث شده به  آن استان سفر نماید.

دکتر باران چشمه ضمن تشکر از تلاش و زحمات رییس محترم هیئت ورزش های زورخانه ای استان خوزستان و همکاران ایشان، آمادگی خود را جهت حضور در آن استان و افتتاح زورخانه های احداثی اعلام و بیان نمود، فدراسیون همه گونه پشتیبانی و حمایت های مادی و معنوی را از آن استان که در 8 سال دفاع مقدس دلاورانه در برابر متجاوزین بعثی مقاومت نمودند، به عمل خواهد آورد.

دیگر خبرها

در حال بارگذاری