تاریخ 1398/01/05         ساعت 13:11:52     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

ابراز همدردی فدراسیون پهلوانی با سیل زدگان گلستان و مازندران
مسوولین فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی در پی واقعه سیل در استلنهای گلسنان و مازندران پیام تسلیت و ابراز همدردی خود را به بازماندگان این حادثه تاسف برانگیز اعلام نمود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، بر همین اساس مجتبی جوهری (رییس فدراسیون) به نمایندگی از جامعه بزرگ این ورزش ملی با ابلاغ این پیام ابراز همدردی خود را اعلام کرد که به این شرح می باشد
بسم الله الرحمن الرحیم
با کمال تأسف وتاثر حادثه ی دلخراش سیل در استانهای مازندران و گلستان باعث خسارت های زیادی شد و بسیاری از مناطق مسکونی و زیرساختهای شهری و روستایی از جمله راه های مواصلاتی را دچار آسیب نمود.
ابعاد گسترده ی این فاجعه ی طبیعی اقتضاء می کند همراه با صبوری و شکیبایی در این آزمون الهی، آحاد ملت در کمک رسانی به مردم شریف آسیب دیده ی استانهای سیل زده به ویژه در مناطق گنبد و آق کلا بشتابند و از آنچه می توانند دریغ ننمایند که جامعه بزرگ ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشور در این موضوع مسثنا نبوده و همچون گذشته با برپایی سنت حسنه گلریزان و جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی در یاری مردم پیشگامی خود را ثابت خواهد کرد.
هموطنان عزیز و مردم خوب استان گلستان و مازندران ما همدرد و همراه شماییم. خداوند شما را صبر و شکیبایی و سلامت و عزت عنایت فرماید و ما را به شرف خدمت به شما مفتخر سازد..
مجتبی جوهری
رییس فدراسیون و دبیر ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی کشور
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :