تاریخ 1398/03/21         ساعت 08:56:11     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

pahlavanivazorkhaneh

توسط مجتبی جوهری صورت پذیرفت

اهدای نشان مروج فرهنگ پهلوانی به محسن هاشمی رفسنجانی

در آستانه فرارسیدن هفته فرهنگ پهلوانی در سالجاری، مسوولین فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی با رییس شورای اسلامی شهر تهران دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی، در این دیدار که عصرگاه روز دوشنبه برگزار شد، مجتبی جوهری، رئیس فدراسیون، سیدعبداله سجادی، نایب رییس فدراسیون و محمد جعفرپور، دبیرکل فدراسیون حضور داشتند.

گفتنی است: در ابتدای این نشست جوهری به ارائه گزارش عملکرد و اقدامات فدراسیون در راستای ترویج فرهنگ پهلوانی از طریق توسعه همگانی ورزش زورخانه ای پرداخت.

اهدای نشان و شال مروج فرهنگ پهلوانی از سوی جوهری، رئیس فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی و دبیر ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی به مهندس محسن هاشمی رفسنجانی از دیگر برنامه های این دیدار بود.

دکتر سیدعبداله سجادی نیز در این نشست سخنانی در رابطه با تاثیر مشارکت و حمایت نهادهای موثر همچون شوراهای اسلامی شهر در جهت سهولت در رونق بیش از پیش ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی به عنوان یکی از ورزش های ملی و اصیل ایرانی میان اقشار مختلف جامعه را بیان کرد.

این مراسم با ارائه راهکارهای لازم در جهت جذاب حمایت مادی و معنوی حداکثری نهادهای خصوصی و دولتی در جهت پیشبرد اهداف فدراسیون توسط محسن هاشمی رفسنجانی به پایان رسید.

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :