تاریخ 1398/07/16         ساعت 15:43:36     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

pahlavanivazorkhaneh

هادی پاک نیا، رئیس جدید هیئت پهلوانی استان یزد شد

مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی استان یزد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی، در این مجمع انتخاباتی که امروز سه شنبه 16 مهرماه 1398 برگزار گردید در آن مجتبی جوهری (رییس فدراسیون)، شریعتی (مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد) و دیگر اعضای اصلی مجمع حضور داشتند.

بر همین اساس محسن امیری فر، هادی پاک نیا و سجاد کوه کن از نامزد‌های سکانداری هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی استان یزد بودند.

بنابراین گزارش، هادی پاک نیا با کسب ۱۴ رای موافق از مجموع ۱۵ رای به مدت ۴ سال سکاندار جدید هیئت ورزش‌های زورخانه کشتی پهلوانی استان یزد شد.

گفتنی است: مجتبی جوهری رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی با اهدای لوح سپاس، نشان پهلوانی و شال مروج فرهنگ پهلوانی از شریعنی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به جهت حمایت‌ها و توجه به ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای تجلیل و قدردانی کرد.

در یزد از کودک چهار ساله تا پیرمرد ۸۰ ساله در رشته ورزش پهلوانی فعالیت دارند و ۷۰ درصد فعالان ورزش‌های پهلوانی استان یزد را جوانان تشکیل می‌دهند.

لازم به ذکر است: در پایان توسط شریعتی (مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد) از حاج احمد جعفرپور به عنوان پدر معنوی ورزش زورخانه ای استان یزد تجلیل به عمل آمد.

استان یزد ۴۸ هیئت ورزشی و افزون بر ۶۵ هزار بیمه شده زیر پوشش در رشته‌های مختلف دارد.