تاریخ 1398/08/16         ساعت 12:57:53     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

pahlavanivazorkhaneh

در زاهدان (سرزمین نخل و آفتاب)

سیدعطاالله موسوی، قهرمان میانداری منفی 90 امید جام وحدت شد

فینال مسابقات 12 گانه انفرادی زورخانه ای (میانداری)، قهرمانی مناطق هفت گانه کشور با عنوان یادواره پهلوانان شهید استان سیستان و بلوچستان (جام وحدت) همزمان با ایام بزرگداشت هفته وحدت در زاهدان (سرزمین نخل و آفتاب) آغاز گردیده است.

متن کامل خبر:

به گزارش پایگاه خبری ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی، این پیکارها از صبح روز چهارشنبه 15 آبان ماه جاری با حضور مدعیان قهرمانی از مناطق یک، دو، سه، چهار، شش و هفت کشور که شامل استانهای مازندران؛ خراسان رضوی، سمنان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، یزد، سیستان و بلوچستان، فارس، کردستان، کرمانشاه، البرز، قم، مرکزی و تهران می شوند در زورخانه امام علی (ع) واقع در دانشگاه ملی سیستان و بلوچستان در حال پیگیری است.

بر همین اساس سیدعطاالله موسوی از منطقه دو کشور (استان سیستان و بلوچستان) با 297 امتیاز ضمن پیشی گرفتن از دیگر رقبای خود، قهرمان این دوره از پیکارهای رشته میانداری ورزشکاران امید زورخانه ای وزن منفی 90 کیلوگرم کشور شد.

لازم به ذکر است: هومن کرباسی از منطقه چهار کشور (استان کردستان)، محمدرضا درقدمی از منطقه یک کشور (استان خراسان رضوی) و رضا آب باریکی از منطقه شش کشور (استان البرز) به ترتیب با 294، 277 و 259 امتیاز مقام های دوم، سوم و سوم مشترک را از آن خود کردند.

یادآور می شود: مسابقات بر اساس آخرین مقررات و قوانین فنی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای برگزار و به نفرات اول تا سوم حکم و مدال قهرمانی اعطاء خواهد شد.