تاریخ 1398/08/16         ساعت 16:04:16     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

pahlavanivazorkhaneh

در زاهدان (سرزمین نخل و آفتاب)

محسن گلستانی زاده ، قهرمان میانداری مثبت 90 بزرگسالان جام وحدت شد

فینال مسابقات 12 گانه انفرادی زورخانه ای (میانداری)، قهرمانی مناطق هفت گانه کشور با عنوان یادواره پهلوانان شهید استان سیستان و بلوچستان (جام وحدت) همزمان با ایام بزرگداشت هفته وحدت در زاهدان (سرزمین نخل و آفتاب) آغاز گردیده است.

متن کامل خبر:

به گزارش پایگاه خبری ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی، این پیکارها از صبح روز چهارشنبه 15 آبان ماه جاری با حضور مدعیان قهرمانی از مناطق یک، دو، سه، چهار، شش و هفت کشور که شامل استانهای مازندران؛ خراسان رضوی، سمنان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، یزد، سیستان و بلوچستان، فارس، کردستان، کرمانشاه، البرز، قم، مرکزی و تهران می شوند در زورخانه امام علی (ع) واقع در دانشگاه ملی سیستان و بلوچستان در حال پیگیری است.

بر همین اساس محسن گلستانی زاده از منطقه یک کشور (استان خراسان رضوی) با 290 امتیاز ضمن پیشی گرفتن از دیگر رقبای خود، قهرمان این دوره از پیکارهای رشته میانداری ورزشکاران بزرگسال زورخانه ای وزن مثبت 90 کیلوگرم کشور شد.

لازم به ذکر است: مهرداد فیض حری از منطقه چهار کشور (استان کرمانشاه) و علی صفری از منطقه شش کشور (استان مرکزی) به ترتیب با 239 و 126 امتیاز مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

یادآور می شود: مسابقات بر اساس آخرین مقررات و قوانین فنی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای برگزار و به نفرات اول تا سوم حکم و مدال قهرمانی اعطاء خواهد شد.