تاریخ 1398/08/16         ساعت 18:07:47     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

pahlavanivazorkhaneh

در زاهدان (سرزمین نخل و آفتاب)

علی جلیجو، قهرمان میانداری منفی 90 بزرگسالان جام وحدت شد

فینال مسابقات 12 گانه انفرادی زورخانه ای (میانداری)، قهرمانی مناطق هفت گانه کشور با عنوان یادواره پهلوانان شهید استان سیستان و بلوچستان (جام وحدت) همزمان با ایام بزرگداشت هفته وحدت در زاهدان (سرزمین نخل و آفتاب) آغاز گردیده است.

متن کامل خبر:

به گزارش پایگاه خبری ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی، این پیکارها از صبح روز چهارشنبه 15 آبان ماه جاری با حضور مدعیان قهرمانی از مناطق یک، دو، سه، چهار، شش و هفت کشور که شامل استانهای مازندران؛ خراسان رضوی، سمنان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، یزد، سیستان و بلوچستان، فارس، کردستان، کرمانشاه، البرز، قم، مرکزی و تهران می شوند در زورخانه امام علی (ع) واقع در دانشگاه ملی سیستان و بلوچستان در حال پیگیری است.

بر همین اساس علی جلیجو از منطقه شش کشور (استان البرز) با 327 امتیاز ضمن پیشی گرفتن از دیگر رقبای خود، قهرمان این دوره از پیکارهای رشته میانداری ورزشکاران بزرگسال زورخانه ای وزن منفی 90 کیلوگرم کشور شد.

لازم به ذکر است: مصطفی دلاکه از منطقه دو کشور (استان خراسان جنوبی)، سعید صادقی از منطقه چهار کشور (استان کرمانشاه) و رسول میانتویی از منطقه یک کشور (استان خراسان رضوی) به ترتیب با 297، 253 و 166 امتیاز مقام های دوم، سوم و سوم مشترک را از آن خود کردند.

یادآور می شود: مسابقات بر اساس آخرین مقررات و قوانین فنی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای برگزار و به نفرات اول تا سوم حکم و مدال قهرمانی اعطاء خواهد شد.