تاریخ 1399/02/30         ساعت 10:30:08     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

آموزش ورزش زورخانه ای در برنامه ورزش تعطیل نیست همزمان با برگزاری سراسری پویش هرخانه یک زورخانه از شبکه ورزش سیما در حال پخش می باشد.
pahlavanivazorkhaneh

با حمایت های شبکه ورزش سیما صورت پذیرفت

برای نخستین بار، آموزش ورزش ملی در رسانه ملی/بازنشر

روز گذشته اولین قسمت از آموزش ورزش زورخانه ای در برنامه ورزش تعطیل نیست همزمان با برگزاری سراسری پویش هرخانه یک زورخانه از شبکه ورزش سیما پخش شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، در بیست و سومین روز از اردیبهشت ماه 1399 و همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و بهار ورزش زورخانه ای، رضا آب باریکی و صابر قنبری از قهرمانان ورزش زورخانه ای استان البرز که خود از مدرسین رسمی این رشته ملی در فدراسیون می باشند به عنوان مربی در این برنامه حضور داشته و حرکات اصولی این ورزش را به مخاطبین برنامه پربیننده ورزش تعطیل نیست از شبکه ورزش سیما آموزش دادند.

بنابراین گزارش پیش از این بارها برای انعکاس فعالیت ها ومعرفی این رشته ملی از سوی فدراسیون و همکاری سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، برنامه های مختلفی تهیه، تولید و پخش گردیده است، اما این اتفاق خجسته برای نخستین بار است که در طول تاریخ ورزش زورخانه ای صورت گرفته و به صورت زنده و مستقیم به بحث آموزش ورزش زورخانه ای در سیمای جمهوری اسلامی ایران پرداخته می شود و این برگ زرینی دیگر در کارنامه این فدراسیون می باشد که برای توسعه همگانی و به خانه بردن این ورزش اصیل از هیچ کوششی دریغ نمی نماید.

بر همین اساس شماره پیامکی  30000929 متعلق به برنامه «ورزش تعطیل نیست» معرفی می گردد تا جامعه بزرگ ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی و علاقمندان به این رشته ایرانی، پیشنهادات ارزنده و انتقادات سازنده خود نسبت به برنامه آموزش ورزش زورخانه ای را اعلام  نمایند.

لینک دانلود قسمت اول

لینک دانلود قسمت دوم

لینک دانلود قسمت سوم

لینک دانلود قسمت چهارم

لینک دانلود قسمت پنجم

لینک دانلود قسمت ششم