تاریخ 1397/10/18         ساعت 11:26:14     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

pahlavanivazorkhaneh

محمدشهباز علیزاده:

جدول زمان بندی رقابت های لیگ برتر پهلوانی و زورخانه ای مشخص شد

محمدشهباز علیزاده (رییس سازمان لیگ پهلوانی و زورخانه ای) از اعلام جدول زمان بندی برگزاری رقابتهای لیگ برتر ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی سال 1397 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی، علیزاده در این رابطه بیان داشت: این رقایتها که به صورت رفت و برگشت و در هفت هفته متوالی برگزار خواهد شد از 5 بهمن ماه آغاز و در روز جمعه 24 اسفندماه سالجاری رقابتهای رده بندی و فینال آن برگزار می گردد.

رییس سازمان لیگ پهلوانی و زورخانه ای افزود: بر همین اساس، در هفته اول رقابتها و روز جمعه 5 بهمن ماه در گروه اول، مرزبانی ناجا خراسان شمالی با عمران پویش کردستان و علمی کاربردی تهران هفته اول را با استراحت طی خواهد نمود و در گروه دوم نارین میبد یزد میزبان هیئت پهلوانی استان البرز و شهرداری اردبیل میزبان هیئت پهلوانی استان فارس خواهند بود.

وی گفت: در هفته دوم و در روز جمعه 12 بهمن ماه سالجاری که با ایام گرامیداشت دهه فجر و ورود تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مصادف خواهد بود، عمران پویش کردستان با علمی کاربردی تهران رقابت می کند و مرزبانی ناجا خراسان شمالی هفته اول را با استراحت طی خواهد نمود و نارین میبد یزد و شهرداری اردبیل، هیئت پهلوانی استان البرز و هیئت پهلوانی استان فارس در گروه دوم به مصاف هم خواهند رفت.

علیزاده بیان داشت: در هفته سوم و در روز جمعه 19 بهمن ماه علمی کاربردی تهران با مرزبانی ناجا خراسان شمالی رقابت می کنند و عمران پویش کردستان هفته اول را با استراحت طی خواهد نمود و هیئت پهلوانی استان فارس با نارین میبد یزد و شهرداری اردبیل با هیئت پهلوانی استان البرز در گروه دوم رقابت خواهند داشت.

علیزاده خاطر نشان کرد: استراحت میان فصل از مورخ 20 بهمن ماه آغاز و تا 2 اسفندماه به طول خواهد انجامید.

وی افزود: پیکار میان عمران پویش کردستان با مرزبانی ناجا خراسان شمالی و علمی کاربردی تهران (استراحت) در گروه اول و هیئت پهلوانی استان البرز و نارین میبد یزد، هیئت پهلوانی استان فارس و شهرداری اردبیل نیز در هفته چهارم رقابتها روز جمعه 3 اسفندماه پیگیری می شود.

علیزاده گفت: روز جمعه 10 اسفندماه جاری و در هفته پنجم لیگ برتر پهلوانی و زورخانه ای شاهد رقابت های جذاب و دیدنی میان علمی کاربردی تهران با عمران پویش کردستان و مرزبانی ناجا خراسان شمالی (استراحت) در گروه اول و شهرداری اردبیل با نارین میبد یزد و هیئت پهلوانی استان فارس با هیئت پهلوانی استان البرز در گروه دوم خواهیم بود.

وی در ادامه بیان داشت: مرزبانی ناجا خراسان شمالی با علمی کاربردی تهران و عمران پویش کردستان (استراحت) در گروه اول و نارین میبد یزد با هیئت پهلوانی استان فارس و هیئت پهلوانی استان البرز با شهرداری اردبیل در گروه دوم و در روز جمعه هفدهم اسفندماه دیداری تماشایی و جذاب را در هفته ششم لیگ از خود به نمایش خواهند گذاشت.

رییس سازمان لیگ پهلوانی و زورخانه ای گفت: در هفته هفتم و نیمه نهایی رقابتهای لیگ برتر پهلوانی و زورخانه ای که زمان برگزاری آن روز پنج شنبه 23 اسفندماه خواهد بود مسابقه اول میان تیم اول گروه اول با تیم دوم گروه دوم و مسابقه دوم میان تیم اول گروه دوم با تیم دوم گروه اول خواهد بود.

علیزاده در پایان گفت: در نهایت رقابت های رده بندی و فینال لیگ برتر پهلوانی و زورخانه ای روز جمعه 24 اسفندماه در دو مسابقه میان بازنده مسابقه 2 و 1 و برنده مسابقه 1 و 2 که روز پنجشنبه 23 اسفند برگزار شده است پیگیری خواهد شد تا سرانجام فاتح لیگ برتر پهلوانی و زورخانه ای سال 1397 مشخص شود.

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :