FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی
  نتایج و رده بندی مسابقات
  نتایج مرحله نهایی سومین دوره مسابقات المپیاد ورزشی ایرانیان رده سنی جوانان ( 7/11/88 لغایت 9/11/88 - مشهد مقدس )
 
 


تعداد شرکت کنندگان : 245 ورزشکار در قالب 25 استان


سنگ :

1- بهنام محمدی (فارس ) ، 2- جعفر ناصری (مازندران ) 3- محمد رضا طلوعی ( اصفهان )

کباده :

1- حسین علی غدیری ( اصفهان ) ، 2- احمد شیخوار (همدان ) ، 3- مهدی بیات ( مازندران )

2میل بازی :

1- مرتضی عجم مقصودی (سمنان ) ، 2- محمد ناصر آقادادی ( اصفهان ) ، 3- خسرو شبخوان (مرکزی )

3و4 میل بازی :

1- محمد ناصر آقادادی (اصفهان) ، 2- مرتضی عجم مقصودی ( سمنان ) ، 3- خسرو شبخوان ( مرکزی )

چرخ تیز :

1- محمد شهبازی ( کرمانشاه ) ، 2- محمد رضا ابوالحسنی ( اصفهان ) ، 3- رامین صالحی (سمنان)

چرخ چمنی :

1- بهزاد گرامی ( اصفهان ) ، 2- سید جلال صالحی (چهارمحال و بختیاری ) ، 3- محمد شهبازی ( کرمانشاه )

مرشدی و میانداری:

1- مسعود بزازیان ( مرشد ) و غلامرضا گرجی ( میاندار ) از خراسان رضوی ، 2- سینا نوروزی ( مرشد ) و فواد ا... ویسی ( میاندار ) از کردستان ، 3- سجاد کوهکن ( مرشد ) و قاسم شیخی ( میاندار ) از یزد

تیمی زورخانه ای :

1- کرمان ، 2- اصفهان ، 3- کردستان

کشتی پهلوانی 60 کیلو :

1- مهرداد بیات ( تهران ) ، 2- مبین معافی ( مازندران ) ، 3- سجاد نعمتی ( خوزستان )

کشتی پهلوانی70 کیلو :

1- حمید رضا افضلی ( کرمانشاه ) ، 2- احسان وقاری ( تهران ) ، 3- مسعود ایزانلو ( خراسان رضوی )

کشتی پهلوانی 80 کیلو :

1- رشید قربانی ( قزوین ) ، 2- محمد بخشی ( تهران ) ، 3- جاسم مهربان ( خراسان رضوی )

کشتی پهلوانی 90 کیلو :

1- علی روز بهانی ( همدان ) ، 2- اشکان صوفی ( کردستان ) ، 3- محمد محبوب ( خراسان رضوی )

کشتی پهلوانی 90+ :

1- جابر صادق زاده ( مازندران ) ، 2- احمد میرزاپور ( خراسان رضوی ) ، 3- محسن مختاری ( قزوین )

برترین مربی زورخانه ای :

داود رضایی ( کرج )

برترین مربی زورخانه ای :

سید کمال سلطانی ( اصفهان )



مرغوبیت مدال

 

مقام

نام استان

طلا

نقره

برنز

چهارم

پنچم

ششم

1

اصفهان

3

3

1

-

-

1

2

کرمانشاه

2

-

1

1

1

-

3

مازندران

1

2

1

2

2

1

4

تهران

1

2

-

1

-

-

5

خراسان رضوی

1

1

3

-

2

1

6

سمنان

1

1

1

-

-

-

7

همدان

1

1

-

2

1

-

8

قزوین

1

-

1

-

-

-

9

کرمان

1

-

-

-

1

1

10

فارس

1

-

-

-

-

-

11

کردستان

-

2

1

2

1

4

12

چهار محال و بختیاری

-

1

-

1

-

-

13

مرکزی

-

-

2

1

-

1

14

مشترک

خوزستان

-

-

1

-

-

-

یزد

-

-

1

-

-

-

15

خراسان شمالی

-

-

-

2

-

-

16

ایلام

-

-

-

1

2

1

17

مشترک

کرج

-

-

-

-

1

1

گلستان

-

-

-

-

1

1

18

خراسان جنوبی

-

-

-

-

1

-

19

زنجان

-

-

-

-

-

1