FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی

برنامه کلاسهای ترم ها

   

ترم چهار رشته مربیگری آمادگی جسمانی

ساعت امتحان

تاریخ امتحان

ساعت تشکیل

نام استاد

نام درس

18

98/3/25

چهارشنبه 15-13

خانم صدوق

دانش خانواده و جمعیت

18

98/3/26

چهارشنبه 17-15

خانم صدوق

اخلاق اسلامی

18

98/3/28

چهارشنبه 19-17

یونچی(شریفی)

کارافرینی

 

18

98/3/30

پنجشنبه  11-10

آقای نسترن(2 بار)

اصول و مبانی داوری آمادگی جسمانی

18/30

98/3/30

پنجشنبه     13-11

آقای نسترن(2بار)

اصول و مبانی داوری ایروبیک و استپ

18

98/4/1

پنجشنبه    30/14-13

آقای شهری - شیری

آموزش آمادگی جسمانی برای کودکان

18

98/4/3

پنجشنبه    16-30/14

آقای شهری - شیری

آشنایی با رشته های تخصصی آمادگی جسمانی و ایروبیک

18

98/4/5

پنجشنبه 17-16

آقای شهری

حرکات ورزشی اصلاحی

 

 

 

آقای شهری

کارورزی 2

ثبت نام در سامانه ملی کارآموزی

 

 

 

ترم سوم رشته مربیگری آمادگی جسمانی

ساعت امتحان

تاریخ امتحان

ساعت تشکیل

نام استاد

نام درس

14/30

98/3/25

سه شنبه 30/15-14

خانم فریدونی

مستند سازی

14/30

98/3/26

سه شنبه 17-30/15

خانم فریدونی

اخلاق حرفه ای

14/30

98/3/30

سه شنبه 30/18-17

خانم خانزاده

بیومکانیک

14/30

98/4/1

سه شنبه20 -30/18

خانم خانزاده

آزمونهای پیکر سنجی

14/30

98/4/3

پنجشنبه 13-10

خانم طینت پاک

زبان عمومی

14/30

98/3/31

پنجشنبه 13-12

خانم شاهینی

مراحل آموزش امادگی جسمانی و تندرستی

15

98/3/31

پنجشنبه 14-13

خانم شاهینی

مراحل آموزش ایروبیک و استپ تندرشتی

14/30

98/3/28

پنجشنبه 16-14

خانم شاهینی

اصول و مبانی ایروبیک و استپ

14/30

98/4/4

پنجشنبه 17-16

خانم شاهینی

تربیت بدنی

14/30

98/4/6

پنجشنبه 19-17

آقای شهری

برنامه ریزی تمرین

14/30

98/4/8

پنجشنبه 20-19

آقای شهری

اصول برگزاری مسابقات ورزشی

 

                                                                                                                       ترم دوم رشته مربیگری آمادگی جسمانی  

ساعت امتحان

تاریخ امتحان

ساعت تشکیل

نام استاد

نام درس

19

98/4/3

یک شنبه 30/14-13

آقای رادفر

رشد و یادگیری حرکتی

19

98/4/4

یک شنبه 16-30/14

آقای رادفر

اصول مربیگری

19

98/3/29

یک شنبه 18-16

خانم شریف

پزشکی ورزشی

19

98/3/30

یک شنبه 19-18

خانم شریف

کمکهای اولیه پزشکی

19

98/3/25

چهارشنبه 30/14-13

آقای رادفر

فیزیولوژی ورزشی

19

98/3/27

چهارشنبه 16-30/14

آقای رادفر

پزشکی ایرانی

19

98/4/6

چهارشنبه 18-16

خانم مظفری

فارسی

19

98/4/1

چهارشنبه 30/19-18

آقای نسترن

اصول و مبانی آمادگی جسمانی

19/30

98/4/1

چهارشنبه 21-30/19

آقای نسترن

قوانین مقررات آمادگی جسمانی و ایربیک

 

 

ترم دوم رشته مربیگری  پرورش اندام

ساعت امتحان

تاریخ امتحان

ساعت تشکیل

نام استاد

نام درس

20

98/3/28

یک شنبه 30/14-13

خانم شریف

کمکهای اولیه پزشکی

20

98/3/30

یک شنبه 16-30/14

خانم شریف

پزشکی ورزشی

20

98/4/1

یک شنبه 30/17-16

آقای شیری ( طهماسبی )

حرکات ورزشی اصلاحی

20

98/4/3

یک شنبه19-30/17

آقای شیری ( رئیسی )

رشد و یادگیری حرکتی

20

98/4/5

یک شنبه 20-19

آقای شیری ( رئیسی )

اصول مربیگری

20

98/3/25

جمعه 30/11-10

آقای صالحیان

فیزیولوژی ورزشی

20

98/3/27

جمعه 13-30/11

آقای صالحیان

پزشکی ایرانی

20

98/4/3

جمعه 15-13

خانم طینت پاک

زبان پیش

20

98/4/6

جمعه 30/16-15

آقای شیری (بهزادفر)

اصول و مبانی پرورش اندام

20

98/4/8

جمعه 18-30/16

آقای شیری (بهزادفر)

قوانین مقررات پرورش اندام

20

98/4/9

جمعه 19-18

آقای پارسا

تربیت بدنی

 

 

ترم سوم رشته مربیگری پرورش اندام

ساعت امتحان

تاریخ امتحان

ساعت تشکیل

نام استاد

نام درس

11

98/3/30

سه شنبه 30/15-14

خانم خانزاده

بیومکانیک

11

98/4/1

سه شنبه 17-30/15

خانم خانزاده

آزمونهای پیکر سنجی

11

98/3/25

سه شنبه 30/18-17

خانم فریدونی

مستند سازی

11

98/3/26

سه شنبه 20-30/18

خانم فریدونی

اخلاق حرفه ای

11

98/4/3

جمعه 30/12-10

خانم طینت پاک

زبان عمومی

11

98/4/8

جمعه 14-30/12

آقای شهری

برنامه ریزی تمرین

11

98/4/9

جمعه 15-14

آقای شهری

اصول برگزاری مسابقات ورزشی

11

98/4/4

 

 

آمادگی جسمانی پرورش اندام

11

98/4/5

 

 

اصول و نمایش تخصصی پرورش اندام

11

98/4/6

 

 

مراحل آموزش سیستمهای تمرین پایه

11/30

98/4/6

 

 

مراحل آموزش تمرین سیستمهای پیشرفته

 

ترم  سوم  رشته مربیگری  پهلوانی  ورودی مهر 96

ساعت امتحان

تاریخ امتحان

ساعت تشکیل

نام استاد

نام درس

14/30

98/3/25

سه شنبه 30/15-14

خانم فریدونی

مستند سازی( مشترک)

14/30

98/3/26

سه شنبه 17-30/15

خانم فریدونی

اخلاق حرفه ای (مشترک)

14/30

98/3/30

سه شنبه 30/18-17

خانم خانزاده

بیومکانیک( مشترک)

14/30

98/4/1

سه شنبه20 -30/18

خانم خانزاده

آزمونهای پیکر سنجی(مشترک)

20

98/3/25

پنجشنبه 10-8

آقای گنجی

 

آمادگی جسمانی پهلوانی و زورخانه ای

20

98/3/26

11-10

آقای گنجی

آموزش مهارت زورخانه ای بدون ابزار

20

98/3/27

12-11

آقای گنجی

آموزش پهلوانی و زرخانه ای برای کودکان

20

98/3/28

15*-13

آقای گنجی

اصول و مبانی داوری پهلوانی و زورخانه ای

20

98/3/29

17-15

آقای گنجی

ادبیات و موسیقی زورخانه ای

14/30

98/4/6

پنجشنبه 19-17

آقای شهری

برنامه ریزی تمرین

20

98/3/30

پنجشنبه 13-12

آقای گنجی

بهداشت ورزشی

 

ترم  چهار رشته تغذیه ورزشی 

ساعت امتحان

تاریخ امتحان

ساعت تشکیل

نام استاد

نام درس

13

98/3/25

سه شنبه  12-10

صالحیان

مکمل و دوپینگ

13

98/3/28

سه شنبه  13-12

صالحیان

تنظیم برنامه غذایی ورزشی قدرتی

13/20

98/3/28

سه شنبه  14-13

صالحیان

تنظیم برنامه غذایی ورزشی سرعتی

13/40

98/3/28

سه شنبه  15-14

صالحیان

تنظیم برنامه غذایی ورزشی استقامتی

13

98/3/29

سه شنبه  16-15

صالحیان

سمینار

13

98/4/1

سه شنبه  18-16

صالحیان

شناخت سازمانها و نهادهای داخلی و بین المللی تغذیه ورزشی

13

98/4/3

سه شنبه  20-18

صالحیان

رژیم درمانی ورزشی2

 

 

 

پارسا

کارورزی 2

ترم سوم  رشته مدیریت اماکن ورزشی

ساعت امتحان

تاریخ امتحان

ساعت تشکیل

نام استاد

نام درس

15/30

98/3/25

شنبه 30/14-13

خانم قاسمی

کاربرد فن آوری اطلاعات و ارتباطات در مدیریت

15/30

98/3/27

شنبه 16-30/14

خانم قاسمی

مدیریت رویدادهای ورزشی

15/30

98/3/29

شنبه 18-16

 فرخ منش (رحیمی )

ایمنی و بهداشت واحدهای ورزشی

15/30

98/3/30

شنبه 19-18

 فرخ منش (رحیمی )

کمکهای اولیه

15/30

98/4/1

دوشنبه 30/14-13

خانم نوری

زبان تخصصی

15/30

98/4/3

دوشنبه16 -30/14

خانم نوری

مهارتهای مسئله یابی و تصمیم گیری

15/30

98/4/5

دوشنبه 18-16

خانم هاشمی

حسابداری مدیریت

15/30

98/4/6

دوشنبه 19-18

آریان فرد

برنامه ریزی تعمیرات نگهداری تاسیسات و ابنیه ورزشی

15/30

98/4/8

دوشنبه 21-19

آریان فرد

کسب و کار ورزشی

 
 

ترم چهارم مدیریت اماکن ورزشی

ساعت امتحان

تاریخ امتحان

ساعت تشکیل

نام استاد

نام درس

17

98/3/25

شنبه 30/14-13

خانم فریدونی

اصول و فنون مذاکره

17

98/3/26

شنبه 16-30/14

خانم فریدونی

روش تحقیق

17

98/4/3

شنبه 17-16

خانم مولایی

ارزیابی طرحهای سرمایه گذاری ورزشی

17

98/3/30

شنبه 19-17

خانم مولایی

مدیریت بورس

17

98/3/28

شنبه 21-19

خانم مولایی

مدیریت اماکن ورزشی

17

98/4/5

دوشنبه 17-16

آقای نسترن

سازمان و تشکیلات وزارت ورزش و فدراسیونهای ورزشی( 1 واحد )

17/30

98/4/5

دوشنبه 19-17

آقای نسترن

برنامه ریزی تعمیر و نگهداری تجهیزات ورزشی

17

98/4/6

دوشنبه 20-19

آقای نسترن

کارگاه بودجه بندی ( 1 واحد )

 

 

دوشنبه 16-14

آقای پارسا

کارورزی 2

 

ثبت نام در سامانه ملی کاراموزی

 

ترم دوم   مدیریت اماکن ورزشی

ساعت امتحان

تاریخ امتحان

ساعت تشکیل

نام استاد

نام درس

12

98/3/27

شنبه 30/14-13

خانم یونچی (شیری)

آشنایی با اماکن و تجهیزات ورزشی

12

98/3/29

شنبه 16-30/14

خانم یونچی (شیری)

اصول ساخت ورزشگاها

12

98/3/25

شنبه 18-16

خانم فریدونی

روانشناسی کار

12

98/3/26

شنبه 20-18

خانم فریدونی

مدیریت مشارکتها و هواداران

12

98/4/1

دوشنبه 30/14-13

خانم قاسمی

مدیریت رفتار سازمانی

12

98/4/3

دوشنبه 16-30/14

خانم قاسمی

مدیریت استراتژیک

12

98/3/20

دوشنبه 18-16

آقای میرزابیک

حقوق قراردادها

12

98/4/5

دوشنبه 19-18

خانم هاشمی

اصول حسابداری

12

98/4/8

دوشنبه 21-19

خانم هاشمی

کلیات علم اقتصاد