FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی

برنامه کلاسهای ترم ها

  
 ترم  چهار  رشته مربیگری  آمادگی جسمانی  ورودی بهمن 95
نام درس نام استاد ساعت تشکیل تاریخ امتحان ساعت امتحان
دانش خانواده و جمعیت خانم صدوق چهار شنبه 13-11 1397/10/22 20
اخلاق اسلامی خانم صدوق چهارشنبه 15-13 1397/10/23 20
مستند سازی خانم فریدونی چهارشنبه 18/30-17 1397/10/26 17/45
مستند سازی خانم فریدونی سه شنبه 19-17 1397/10/26 19
اصول و مبانی داوری آمادگی جسمانی آقای نسترن پنجشنبه 10-8 1397/10/25 20
اصول و مبانی داوری ایروبیک و استپ آقای نسترن پنجشنبه 12-10 1397/10/25 20
آموزش آمادگی جسمانی برای کودکان آقای شهری پنجشنبه 14-12 1397/10/27 20
آشنایی با رشته های تخصصی آمادگی جسمانی و ایروبیک آقای شهری پنجشنبه 16-14 1397/10/29 20
اصول مربیگری آقای شهری پنجشنبه 18-16 1397/11/01 20
فارسی آقای حسنی جمعه 19-16 1397/11/04 15/30
فارسی خانم مظفری چهارشنبه 19-16 1397/11/02 16/30
18 واحد    تاریخ انتخاب واحد 97/06/17       حذف و اضافه 97/07/14
ترم  چهار  رشته مربیگری  پهلوانی   ورودی بهمن 95
 
نام درس نام استاد ساعت تشکیل تاریخ امتحان ساعت امتحان
دانش خانواده و جمعیت خانم صدوق چهار شنبه 13-11 1397/10/22 20
اخلاق اسلامی خانم صدوق چهارشنبه 15-13 1397/10/23 20
مستند سازی خانم فریدونی چهارشنبه 18/30-17 1397/10/26 17/45
مستند سازی خانم فریدونی سه شنبه 19-17 1397/10/26 19
آموزش مهارت زورخانه ای بدون ابزار  آقای گنجی پنجشنبه 10-8 1397/10/26
آموزش پهلوانی و زورخانه ای برای کودکان و نوجوانان آقای گنجی پنجشنبه 12-10 1397/10/27 9
اصول و مبانی داوری پهلوانی و زورخانه ای آقای گنجی پنجشنبه 14-12 1397/10/28 9
ادبیات و موسیقی زورخانه ای آقای گنجی پنجشنبه 16-14 1397/10/30 9
اصول مربیگری آقای شهری پنجشنبه 18-16 1397/11/01 20
فارسی آقای حسنی جمعه 19-16 1397/11/04 15/30
فارسی خانم مظفری چهارشنبه 19-16 1397/11/02 16/30
18 واحد      تاریخ انتخاب واحد 97/06/17       حذف و اضافه 97/07/14
ترم  دوم   رشته مربیگری  آمادگی جسمانی  ورودی بهمن 96
نام درس نام استاد ساعت تشکیل تاریخ امتحان ساعت امتحان
پزشکی ورزشی  خانم فرخ منش (رحیمی )  سه شنبه 15-13 97/10/22 15/30 
کمکهای اولیه پزشکی  خانم فرخ منش (رحیمی )  سه شنبه 17-15  97/10/23 15/30
رشد و یادگیری حرکتی  خانم شاهینی  سه شنبه 19-17  97/10/25  15/30
اصول مربیگری  خانم شاهینی  سه شنبه 21-19   97/10/27  15/30 
اصول و مبانی آمادگی جسمانی  آقای نسترن   جمعه 11-9  97/10/29  15/30 
قوانین مقررات آمادگی جسمانی و ایربیک  آقای نسترن   جمعه 13-11 97/10/29  15/30 
فیزیولوژی ورزشی  آقای صالحیان   جمعه 15-13  97/11/01  15/30 
پزشکی ایرانی  آقای صالحیان   جمعه 17-15 97/11/03  15/30
فارسی  آقای حسنی   جمعه20-17 97/11/04  15/30 
18 واحد    تاریخ انتخاب واحد 26 و 97/06/27       حذف و اضافه 97/07/18  
ترم   سوم  رشته مربیگری  آمادگی جسمانی گروه 1  ورودی مهر 96
 
نام درس نام استاد ساعت تشکیل تاریخ امتحان ساعت امتحان
پزشکی ورزشی  خانم فرخ منش (رحیمی )  چهارشنبه 15-13  97/10/22 17/45
کمکهای اولیه پزشکی  خانم فرخ منش (رحیمی )  چهارشنبه17-15  97/10/24  17/45 
رشد و یادگیری حرکتی  خانم شاهینی  چهارشنبه 19-17  97/10/26  17/45 
اصول مربیگری  خانم شاهینی  چهارشنبه 21-19  97/10/27  17/45 
اصول و مبانی آمادگی جسمانی  آقای نسترن  پنجشنبه 11-8  97/10/29 17/45 
قوانین مقررات آمادگی جسمانی و ایربیک  آقای نسترن  پنجشنبه 13-11  97/10/28  17/45 
فیزیولوژی ورزشی  آقای صالحیان  پنجشنبه 15-13  97/10/28   17/45 
پزشکی ایرانی  آقای صالحیان  پنجشنبه 17-15  97/10/30    17/45
فارسی  آقای حسنی  پنجشنبه 18-17  97/11/02   17/45 
 برنامه ریزی تمرین آقای شهری   پنجشنبه 20-18  97/11/03  17/45 
 اصول برگزاری مسابقات ورزشی  آقای شهری پنجشنبه 21-20   97/11/04  17/45 
19 واحد    تاریخ انتخاب واحد 23 و 24 و 97/06/25       حذف و اضافه 97/07/1
ترم   سوم  رشته مربیگری  آمادگی جسمانی گروه 2  ورودی مهر 96
 
نام درس نام استاد ساعت تشکیل تاریخ امتحان ساعت امتحان
بیومکانیک خانم خانزاده سه شنبه 15-13 97/10/22 19 
آزمونهای پیکر سنجی خانم خانزاده سه شنبه17-15  97/10/24 19 
مستند سازی خانم فریدونی سه شنبه 19-17  97/10/26 19 
اخلاق حرفه ای  خانم فریدونی سه شنبه 21-19 97/10/27 19
زبان عمومی  خانم طینت پاک  جمعه 11-8  97/10/29 19
مراحل آموزش امادگی جسمانی و تندرستی  آقای نسترن جمعه 13-11  97/10/28 19 
مراحل آموزش ایروبیک و استپ تندرشتی  آقای نسترن جمعه 15- 13  97/10/28 19
اصول و مبانی ایروبیک و استپ  آقای نسترن جمعه 17-15  97/10/30 19 
تربیت بدنی  آقای نسترن جمعه 18-17  97/11/01 19
برنامه ریزی تمرین  آقای شهری جمعه 20-18 97/11/03 19 
اصول برگزاری مسابقات ورزشی  آقای شهری جمعه 21-20  97/11/04 19 
19 واحد    تاریخ انتخاب واحد 23 و 24 و 97/06/25       حذف و اضافه 97/07/1
7
ترم   اول  رشته مربیگری  آمادگی جسمانی و پهلوانی ورودی مهر 97  
 
نام درس نام استاد ساعت تشکیل تاریخ امتحان ساعت امتحان
جامعه شناسی خانم یونچی (فریدونی) چهار شنبه 15-13 97/10/22 8 صبح 
آناتومی انسانی آقای رادفر چهارشنبه 17-15 97/10/23 8 صبح 
فیزیولوژی انسانی آقای رادفر چهارشنبه 19-17 97/10/25 8 صبح 
روانشناسی عمومی  خانم عزیزی پنجشنبه 11-9/30 97/10/26 8 صبح 
اصول و مبانی بیمه در ورزش  خانم عزیزی پنجشنبه 12/30-11  97/10/27 8 صبح 
زبان پیش  خانم طینت پاک پنجشنبه 14-12/30 97/10/29 8 صبح 
حقوق ورزشی  خانم آزاد  پنجشنبه 16-14 97/11/01 8 صبح 
تغذیه  ورزشی  خانم شاهینی  پنجشنبه 18/30-16/30 97/11/03 8 صبح 
کاربینی  آقای پارسا 
 
17 واحد
ترم  دوم     رشته مربیگری  پرورش اندام ورودی بهمن 96
 
نام درس نام استاد ساعت تشکیل تاریخ امتحان ساعت امتحان
کمکهای اولیه پزشکی  خانم فرخ منش (رحیمی ) شنبه 14-12  1397/10/22 14/15
پزشکی ورزشی  خانم فرخ منش (رحیمی ) شنبه 16-14  1397/10/23 14/15 
حرکات ورزشی اصلاحی  آقای شیری ( طهماسبی )  شنبه 17-16  1397/10/25 14/15 
رشد و یادگیری حرکتی  آقای شیری ( رئیسی )  شنبه 19-17 1397/10/26 14/15 
اصول  مربیگری  آقای شیری ( رئیسی )  شنبه 21-19  1397/10/27 14/15 
فیزیولوژی ورزشی  آقای شیری ( صالحیان)  جمعه 10-8  1397/10/29 14/15 
پزشکی ایرانی  خانم فرخ منش( صالحیان)  جمعه 13-10 1397/11/01 14/15 
زبان پیش  خانم طینت پاک  جمعه 15-13 1397/11/02 14/15 
اصول و مبانی پرورش اندام  آقای شیری (بهزادفر) جمعه 17-15 1397/11/03 14/15 
قوانین مقررات پرورش اندام  آقای شیری (بهزادفر) جمعه 19-17 1397/11/04 14/15 
تربیت بدنی آقای پارسا جمعه 21-19  1397/11/05 14/15
19 واحد    تاریخ انتخاب واحد 26 و 97/06/27       حذف و اضافه 97/07/18
ترم  اول    رشته مربیگری  پرورش اندام ورودی مهر 97
 
نام درس نام استاد ساعت تشکیل تاریخ امتحان ساعت امتحان
تغذیه  ورزشی صالحیان  یک شنبه 14/30-13  1397/10/22 16/30 
آناتومی انسانی صالحیان  یک شنبه 16-14/30 1397/10/24 16/30 
روانشناسی عمومی  خانم کریمی یک شنبه 17/30-16  1397/10/25 16/30
بیمه در ورزش  خانم کریمی یک شنبه 19-17/30 1397/10/27 16/30 
فیزیولوژی انسانی  آقای رادفر چهارشنبه 15-13  1397/10/29 16/30 
جامعه شناسی  خانم یونچی (فریدونی)  چهارشنبه 17-15  1397/10/30 16/30 
فارسی  خانم مظفری  چهارشنبه 19-17 1397/11/02 16/30 
حقوق ورزشی  خانم آزاد  چهارشنبه 21-19  1397/11/03 16/30 
کاربینی  پارسا 
 
18 واحد    
ترم  دوم   رشته مربیگری  پهلوانی و زورخانه ای  ورودی بهمن 96
 
نام درس نام استاد ساعت تشکیل تاریخ امتحان ساعت امتحان
پزشکی ورزشی خانم فرخ منش (رحیمی )  سه شنبه 15-13 1397/10/22 15/30 
کمکهای اولیه پزشکی خانم فرخ منش (رحیمی )  سه شنبه 17-15 1397/10/23 15/30 
رشد و یادگیری حرکتی خانم شاهینی سه شنبه 19-17  1397/10/25 15/30
اصول مربیگری خانم شاهینی سه شنبه 21-19 1397/10/27 15/30 
اصول و مبانی فرهنگی تاریخی پهلوانی آقای گنجی پنجشنبه 14-13 1397/10/27 9
قوانین مقررات پهلوانی و زورخانه ای آقای گنجی پنجشنبه 16-14 1397/10/29
فیزیولوژی ورزشی آقای صالحیان جمعه15-13 1397/11/01 15/30 
پزشکی ایرانی آقای صالحیان جمعه17-15  1397/11/03 15/30 
فارسی آقای حسنی جمعه20-17  1397/11/04 15/30 
20 واحد    تاریخ انتخاب واحد 26 و 97/06/27      
ترم   سوم  رشته مربیگری  پهلوانی  ورودی مهر 96
نام درس نام استاد ساعت تشکیل تاریخ امتحان ساعت امتحان
بیومکانیک  خانم خانزاده چهار شنبه 15-13 1397/10/22 17/45 
آزمونهای پیکر سنجی  خانم خانزاده چهارشنبه 17-15 1397/10/24 17/45 
مستند سازی خانم فریدونی چهارشنبه 19-17 1397/10/26 17/45
اخلاق حرفه ای  خانم فریدونی چهارشنبه 21-19  1397/10/27 17/45 
آمادگی جسمانی پهلوانی و زورخانه ای  آقای گنجی جمعه 21-19  1397/10/25
آموزش مهارت زورخانه ای بدون ابزار  آقای گنجی پنجشنبه 13-12 1397/10/26 9
آموزش پهلوانی و زرخانه ای برای کودکان  آقای گنجی پنجشنبه 14-13 1397/10/27
اصول و مبانی داوری پهلوانی و زورخانه ای آقای گنجی پنجشنبه 15-14 1397/10/28 9
ادبیات و موسیقی زورخانه ای آقای گنجی پنجشنبه 16-15 1397/10/30 9
برنامه ریزی تمرین آقای شهری پنجشنبه 20-18 1397/11/03 17/45
جامعه شناسی –زبان پیش-حرکات ورزشی اصلاحی 
تاریخ انتخاب واحد 23 و 24 و 97/06/25       حذف و اضافه 97/07/17
ترم  سوم    رشته تغذیه ورزشی  ورودی مهر96
 
نام درس نام استاد ساعت تشکیل تاریخ امتحان ساعت امتحان
محاسبه انرزی در تغذیه ورزشی خانم فرخ نژاد(صالحیان) شنبه 15-13 1397/10/22 10/15 
رژیم درمانی ورزشی 1(3 واحد ) آقای صالحیان شنبه 17-15  1397/10/24 10/15 
تغذیه ورزشی  2  (3 واحد) آقای صالحیان شنبه 19-17 1397/10/27 10/15 
سنجش و اندازه گیری آقای صالحیان شنبه 21-19  1397/10/29 10/15 
انفورماتیک و زبان بین الملل خانم قاسمی دوشنبه 17-15  1397/11/01 10/15 
روانشناسی کار آقای شهری دوشنبه 19-17 1397/11/02 10/15
پیکر سنجی ورزشی آقای شهری دوشنبه 21-19 1397/11/03 10/15 
16 واحد    تاریخ انتخاب واحد 23 و 24 و 97/06/25       حذف و اضافه 97/07/17
ترم  دوم   مدیریت اماکن ورزشی ورودی بهمن 96
 
نام درس نام استاد ساعت تشکیل تاریخ امتحان ساعت امتحان
روانشناسی کار خانم یونچی (فریدونی)  یکشنبه 15-13  1397/10/22 11/30 
مدیریت مشارکتها و هواداران خانم یونچی (فریدونی)  یکشنبه 17-15  1397/10/23 11/30 
آشنایی با اماکن و تجهیزات  ورزشی آقای نسترن  یکشنبه 19-17 1397/10/25 11/30
اصول ساخت ورزشگاها آقای نسترن  یکشنبه 21-19 1397/10/25 11/30 
مدیریت رفتار سازمانی خانم قاسمی  دوشنبه 13-11  1397/10/27 11/30 
مدیریت استراتژیک خانم قاسمی  دوشنبه 15-13 1397/10/29 11/30 
حقوق قراردادها آقای میرزابیک  دوشنبه 17-15 1397/10/30 11/30 
اصول حسابداری خانم هاشمی  دوشنبه 19-17 1397/11/02 11/30 
کلیات علم اقتصاد خانم هاشمی  دوشنبه 21-19 1397/11/04 11/30 
ورزش 1 آقای شهری
1397/10/28 11/30 
19 واحد    تاریخ انتخاب واحد 26 و 97/06/27       حذف و اضافه 97/07/18
ترم سوم    مدیریت اماکن ورزشی ورودی مهر 96
نام درس نام استاد ساعت تشکیل تاریخ امتحان ساعت امتحان
کاربرد فن آوری اطلاعات 123و ارتباطات در مدیریت خانم قاسمی شنبه 15-13  1397/10/22 13 
مدیریت رویدادهای ورزشی خانم قاسمی شنبه 17-15  1397/10/24 13 
ایمنی و بهداشت واحدهای ورزشی فرخ منش (رحیمی ) شنبه 19-17 1397/10/26 13  
کمکهای اولیه فرخ منش (رحیمی ) شنبه 21-19 1397/10/27 13  
زبان تخصصی خانم نوری دوشنبه 13-11  1397/10/29 13  
مهارتهای مسئله یابی و تصمیم گیری خانم نوری دوشنبه 15-13  1397/10/30 13  
حسابداری مدیریت خانم هاشمی دوشنبه 17-15 1397/11/02 13  
برنامه ریزی تعمیرات نگهداری تاسیسات و ابنیه ورزشی آریان فرد دوشنبه 19-17 1397/11/03 13  
کسب و کار ورزشی آریان فرد دوشنبه 21-19 1397/11/04 13  
17 واحد    تاریخ انتخاب واحد 23 و 24 و 97/06/25       حذف و اضافه 97/07/17
ترم  اول   مدیریت اماکن ورزشی ورودی مهر 97
 
نام درس نام استاد ساعت تشکیل تاریخ امتحان ساعت امتحان
آمار و کاربرد آن در مدیریت آقای مختاباد  یک شنبه  16-14 1397/10/22 9 صبح 
مدیریت منابع انسانی  خانم ملایی  یکشنبه 17-16 1397/10/23 9 صبح 
مبانی سازمان مدیریت  خانم ملایی  یکشنبه 19-17 1397/10/25 9 صبح 
قوانین مقررات عمومی  خانم ملایی  یکشنبه 21-19 1397/10/27 9 صبح 
اندیشه اسلامی  خانم زمانی  سه شنبه 14-13 1397/10/29 9 صبح 
انقلاب اسلامی  خانم زمانی  سه شنبه 16-14 1397/10/30 9 صبح 
تاریخ ورزش ایران و جهان  آقای شیری  سه شنبه 18-16 1397/11/02 9 صبح 
آشنایی با رشته های ورزشی  آقای شیری  سه شنبه 20-18 1397/11/03 9 صبح 
کاربینی  آقای پارسا 
   
ورزش 1  آقای شهری 
   
18 واحد