FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی
تاریخ 1399/03/10         ساعت 12:22:51     گروه خبری اخبار استانی

تا یک ماه آینده صورت می پذیرد

پایان بلاتکلیفی احداث زورخانه ایلام با دستور استاندار

استاندار ایلام، عملی نشدن وعده خود به جامعه ورزشی ایلام را بعد از یکسال و نیم مورد انتقاد قرار داد و گفت: دستور احداث زورخانه‌ای را بنا به خواسته مردم داده‌ام، که این دستور تاکنون اجرایی نشده است.

به گزارش پایگاه خبری ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، قاسم سلیمانی دشتکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام با انتقاد از بی توجهی به مصوبات اظهار داشت: در سال گذشته و در بازدیدی که از زورخانه شهر ایلام داشتم، دستور احداث زورخانه‌ای را بنا به خواسته مردم داده‌ام، که این دستور تاکنون اجرایی نشده است.

استاندار ایلام، گفت:ا‌لان یک سال و نیم از آن زمان می‌گذرد و هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است.

وی با انتقاد از این شیوه برخی مدیران استان یادآورشد: برخی مدیران تا استاندار حرکت نکند، موضوع را به حالت راکد در می‌آورند و این ضربه سنگین بر توسعه استان ایلام می‌زند.

بر همین اساس مقرر گردید تا یک ماه آینده عملیات اجرایی ساخت زورخانه جدید شهرایلام با مشارکت استانداری و اتاق بازرگانی ایلام صورت گیرد.

دراین نشست علاوه بر آمار مقایسه‌ای فعالیت ورزشکاران استان درمیادین ملی و بین المللی اعلام شد: اداره کل ورزش وجوانان استان باهمت ورزشکاران و مربیان به بررسی راهکار‌های لازم برای تقویت حضور ورزشکاران ومربیان پرداختند و با کمک خیرین ۱۴۰۰ بسته معیشی به ارزش هربسته ۲۰۰ هزارتومان دربین محرومین ونیازمندان استان توزیع کردند.