FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی
تاریخ 1399/03/24         ساعت 12:22:29     گروه خبری اخبار استانی

به مناسبت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای، ورزشکاران تیم شهید طیب حاج‌رضایی ورزش باستانی و کشتی پهلوانی بنیاد استان قزوین با نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین دیدار کردند.

دیدار ورزشکاران زورخانه ای قزوین با نماینده ولی‌فقیه در هفته فرهنگ پهلوانی

شهدا و جانبازان قهرمانان و پهلوانان واقعی هستند

به مناسبت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای، ورزشکاران تیم شهید طیب حاج‌رضایی ورزش باستانی و کشتی پهلوانی بنیاد استان قزوین با نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری فدراسیون به نقل از ایثار واحد قزوین، به مناسبت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای، جانبازان، ورزشکاران و پهلوانان استان قزوین با حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین دیدار کردند.

در این دیدار، عابدینی به شهید طیب حاج‌رضایی اشاره کرد و گفت: این شهید بزرگوار از جمله جوانمردانی است که در قبال پیشنهادات مالی شاه، دست از حمایت امام خمینی(س) برنداشت و تا پای جان از انقلاب حمایت کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین افزود: داشتن چنین روحیه‌ جوانمردی در وجود همه شهدای ما وجود داشت به همین دلیل در مقابل ظلم و ستم ساکت نشستند و راهی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شدند.

وی گفت: همه شهدا، جانبازان و ورزشکاران باستانی روحیه جوانمردی خود را از امام علی(ع) آموختند و سعی کردند آنگونه که مورد رضایت این امام بزرگوار است عمل کنند تا سعادتمند شوند.

این مقام مسئول افزود: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از جمله شهدایی است که کردار و رفتار خود را آنگونه که مورد رضای خداوند و امیرالمومنین(ع) بود، تنظیم کرد و همین موجب عاقبت‌ به خیری ایشان شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: شهدا و جانبازان قهرمانان و پهلوانان واقعی هستند و امروز قشرهای مختلف مردم به ویژه جوانان باید از آنها الگوبرداری کنند تا در زندگی موفق باشند.

در این دیدار، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین از جامعه باستانی‌کار استان قزوین قدردانی کرد.

گفتنی است: در این دیدار، ورزشکاران تیم شهید طیب حاج‌رضایی ورزش باستانی و کشتی پهلوانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین حضور داشتند.