FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی
تاریخ 1399/10/20         ساعت 09:14:49     گروه خبری اخبار استانی

مسوولین هیئت ورزش های زورخانه ای استان خراسان رضوی با نوه زنده یاد پهلوان یزدی کوچک در مشهد دیدار کردند.
تصویر

توسط هیئت استان خراسان رضوی صورت پذیرفت

دیدار با نوه زنده یاد پهلوان یزدی کوچک در مشهد

مسوولین هیئت ورزش های زورخانه ای استان خراسان رضوی با نوه زنده یاد پهلوان یزدی کوچک در مشهد دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری فدراسیون به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی خراسان رضوی، روز گذشته 16 دی ماه 99 جمعی از مسئولین ورزش زورخانه ای استان به سرپرستی حسین فیروزیان ریاست هیئت استان خراسان رضوی، عباس جلیلیان دبیر هیئت ، محمد جاودانی جاودانی مسئول کمیته روابط عمومی و دبیر هیئت مشهد به نمایندگی از سوی فدراسیون به دیدار دکتر پهلوان زاده بزرگ مردی از سلسله پهلوانان رفتند .

دکتر پهلوان زاده (نوه زنده یاد پهلوان یزدی کوچک ، صاحب بازوبند پهلوانی در عصر ناصری ) که سالها عمر با برکت خود را در راه خدمت به مردم و جامعه نموده است میزبان ما در این دیدار بودند .

طی این دیدار و تقدیم لوح سپاس و نشان ویژه فدراسیون به ایشان از تلاشهای بسیاری که در سالهای عمر شریف خود نموده اند تجلیل شد .

دکتر پهلوان زاده علاوه بر اینکه در سالهای جوانی به ورزش زورخانه ای و کشتی می پرداختند در حوزه طب و سلامت نیز به عنوان پزشک نمونه کشور معرفی شده اند و مدتهاست که خادم افتخاری بارگاه ملکوتی حضرت رضا علیه السلام نیز می باشند .

در حاشیه این دیدار و استفاده از توصیه های ایشان و تاکید در خصوص رعایت اخلاق جوانمردی و منش پهلوانی در تمامی حوزه های اجتماعی از خاطرات بسیار زیبایی که از پدر گرانقدر و زنده یاد پهلوان یزدی در خاطر داشتند یاد کردند .

در پایان ضمن گرفتن عکس یادگاری از بازوبندی که توسط پهلوان یزدی در عصر ناصر الدین شاه دریافت شده بود نیز بازنمایی شد .

هیئت ورزش زورخانه ای ضمن آرزوی طول عمر با برکت برای ایشان، آرزوی سلامتی و طول عمر برای همه خدمت گزاران و پیش کسوتان ورزش زورخانه ای می نماید .