تاریخ 1396/02/25         ساعت 15:19:30     گروه خبري اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

آخرین اردوی تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای کشورمان برای حضور قدرتمند در چهارمین دوره از بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی در آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، در این دیدار مجتبی جوهری (رییس فدراسیون)، محمد برجی (رییس کمیته مرشدان فدراسیون)، محمد جعفرپور ( رییس کمیته داوران فدراسیون)، محسن میرعالی (کمیته آموزش فدراسیون) و علیرضا غلامی (رییس کمیته مربیان فدراسیون) نیز حضور داشتند..

بنابراین گزارش دکتر بیژن ذوالفقارنسب (مشاور عالی وزیر ورزش و جوانان در امور ورزشی) قبل از ظهر روز دوشنبه 25 اردیبهشت ماه در آکادمی ملی المپیک از اردوی تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای بازدید به عمل آورد.

برهمین اساس در این بازدید ذوالفقارنسب ورزش پهلوانی و زورخانه ای را یکی از مقبول ترین رشته های ورزشی در میان مسولان ارشد نظام و عموم اقشار جامعه دانست و اظهار داشت: برای اعتلای این ورزش کهن ایرانی و توسعه ملی و بین المللی آن باید از تمام توان و عزم ملی استفاده کرد..

مشاور وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه جذابیت در این ورزش موج می زند در ادامه افزود: یکی از نکات مهمی که باعث جذابیت بیشتر در این ورزش می شود، علمی کردن آن است که باید در رابطه با این مهم اقدام ویژه به عمل آورد.

وی خاطر نشان کرد: استفاده از نخبگان علمی در امور فنی و اجرایی فدراسیون، صدور این رشته به دانشگاه ها و مراکز علمی، جای دادن این ورزش در دروس دانشگاهی و دیگر اقدامات مرتبط کمک بسزایی در علمی کردن ورزش پهلوانی و زورخانه ای خواهد داشت.

دکتر بیژن ذوالفقارنسب در پایان این دیدار گفت: وزارت ورزش و جوانان آمادگی دارد تا فدراسیون را در رسیدن به اهداف والایش همه جانبه حمایت کند.

شایان ذکر است: مجتبی جوهری (رییس فدراسیون) گزارش کاملی از اقدامات انجام شده از هنگام شروع مسوولیتش در فدراسیون تا کنون ارائه کرد.

نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران