تاریخ 1396/03/08         ساعت 08:48:37     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

وزیر ورزش و جوانان به همراه جمعی از مسئولان ستادی، روسای فدراسیون ها و ورزشکاران با حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ، دکتر مسعود سلطانی فر عصر امروز به همراه معاونان و مسئولان ستادی، جمعی از روسای فدراسیون ها و ورزشکاران کشور با حضور در حسینیه جماران با یادگار امام راحل دیدار کردند.

در این دیدار مجتبی جوهری (رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای) و جمعی از کارکنان این فدراسیون حضور داشتند که ابراهیم جوادی پیشکسوت کشتی، مارکار آقاجانیان پیشکسوت فوتبال ، تاج رییس فدراسیون فوتبال و محمود خسروی وفا رییس فدراسیون ورزش جانبازان و معلولین به نمایندگی از جامعه ورزش نکاتی را بیان کردند.

در این دیدار دکتر مسعود سلطانی فر ضمن تسلیت سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) و تاکید به استفاده از فیوضات ماه مبارک رمضان گفت: جایی که امروز در آن هستیم یک دنیا خاطره درون خود دارد. تغییر تاریخ ایران و منطقه از همینجا به دستان مردی کلید خورد که وقتی دهان باز میکرد همه اشک می ریختند. امام راحل بر اصول مردانگی و مروت و جوانمردی در ورزش تاکید جدی داشت و اکنون که ما میراث دار او هستیم باید همین راه را برویم. باید همه فکرها را روی هم بریزیم و محیط ورزش را به محیط سالم و امن تبدیل کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی در این دیدار نیز به ایراد سخنانی پرداخت که پس از انتشار سایت رسمی حسینیه جماران حتما در این خبر درج خواهد شد.

این مراسم با اقامه نماز جماعت و ضیافت افطار به پایان رسید.

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :