تاریخ 1394/05/05         ساعت 16:51:30     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

رییس هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان کرمانشاه گفت: همایش ۱۰۰۰ نفری باستانی‌کاران این استان، هفدهم شوال با حضور مسئولان ارشد و اقشار مختلف مردم در مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار می‌ شود.

به گزارش دلیرستان (پایگاه خبری و اطلاع رسانی فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای) محمد خوش اندام در گفتگو با خبرگزاری مهر، اظهار داشت: همایش بزرگ ۱۰۰۰ نفری باستانی‌کاران ۱۷ شوال به مناسبت گرامیداشنت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای با حضور مسئولان ارشد استان و اقشار مختلف مردم در استادیوم آزادی کرمانشاه برگزار می‌شود.

رییس هیئت پهلوانی و زورخانه ای و دبیر ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی استان کرمانشاه در تشریح دیگر برنامه‌های گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای افزود: دیدار با استاندار، امام جمعه، حضور در مزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه و بهره‌مندی از بیانات حضرت آیت‌الله علما پیرامون بحث فرهنگ پهلوانی و از مهمترین برنامه‌های ما است.

خوش اندام ششم تا دوازدهم مرداد ماه امسال را زمان برگزاری برنامه‌های هفته فرهنگ پهلوانی عنوان کرد و افزود: برپایی نمایشگاه، تجلیل از خانواده‌های شهدای ورزشکار استان، بازدید از مقبره پهلوان حسین گلزار و برگزاری نشست مطبوعاتی از دیبگر برنامه‌های تدارک دیده شده است.

وی استانداری، اداره کل وزش و جوانان، شورای اسلامی، سپاه و بسیج، سازمان ورزش شهرداری، تبلیغات، ارشاد، میراث فرهنگی و بنیاد شهید را از دستگاه‌های یاری رسان در برگزاری این همایش برشمرد و بیان کرد: این همایش با ابلاغیه دریافتی از ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی مستقر در فدراسیون پهلوانی زورخانه‌ای اجرا می‌شود.

رییس هیئت کرمانشاه خواستار حضور چشمگیر مردم در استادیوم آزادی برای تماشای این همایش کم ‌نظیر در استان شد و گفت: منش پهلوانی و جوانمردی باید در جامعه نهادینه شود.

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :