تاریخ 1396/05/17         ساعت 23:41:23     گروه خبري اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

نشست رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای با رییس سازمان تربیت بدنی بسیج و رییس سازمان بسیج ورزش کشور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، در این نشست که در سازمان ورزش بسیج کشور برگزار شد، مجتبی جوهری پس از ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در رابطه از ابتدای حضورش در فدراسیون تا کنون با سردار کاظم یزدانی و سردار داود آذرنوش در رابطه با توسعه ورزش زورخانه ای و ترویج فرهنگ پهلوانی میان اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان به گفتگو نشست.

هدف تقسیم بندی استانهای کشور به 7 منطقه و راه اندازی دبرخانه های هفتگانه پهلوانی و زورخانه ای کشور، اصلاح آیین نامه های رقابتهای پهلوانی و زورخانه ای در راستای جذاب سازی و اصول علمی، الویت قرار دادن برنامه های مباحث آموزشی این رشته ملی در سراسر کشور، طراحی سامانه ثبت اطلاعات ورزشکاران زورخانه ای، طراحی و ارتقاء سیستم های داوری الکترونیک، آماری از تعداد موجود فعالین در این ورزش و تعداد نیاز این رشته ورزشی به داور، مربی و مرشد و ... مواردی بود که جوهری در این نشست دررابطه با آن گزارشی ارائه نمود.

سرانجام سردار یزدانی (رییس سازمان ورزش بسیج کشور) ضمن اعلام آمادگی این نهاد مردمی در جهت توسعه این ورزش ملی و مذهبی اظهار داشت: سازمان بسیج کشور با در نظر گرفتن اولویت های کاری خود در سال 1396 که آموزش محور بودن فعالیت های جاری در بسیج است، آماده است تا با به کار گیری تمام توان خود نسبت به استعدادیابی بسیجیان کشور و آموزش آنها نسبت به علاقه و توانایی های فردی در ورزش زورخانه ای اقدامات لازم و موثر را در جهت توسعه همگانی ورزش زورخانه ای اعمال نماید.

سردار یزدانی در ادامه افزود: مساجد محور اصلی برنامه ها واقدامات بسیج کشور است که

می شود با برنامه ریزی موثر و فراهم آوری زیرساخت های لازم آنجا را به محلی برای توسعه این رشته ورزشی تبدیل کرد.

لازم به ذکر است: مصطفی مرادی فر (دبیر فدراسیون)، سیدمحسن میرعالی (کمیته آموزش فدراسیون) و مهدی شاکری (روابط عمومی فدراسیون) در این جلسه رییس فدراسیون را همراهی می کردند.

نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران